luka vision

Porażka PiS na horyzoncie …. Jurek Owsiak stanie naprzeciw Jarosława Kaczyńskiego i Premiera Mateusza Morawieckiego?

Wrzesień 18, 2019 16:46 21

Stare przysłowie giełdowe mówi, że większość się myli… Podczas gdy cała Polska uważa, że wygrana PiS jest pewna, w sieci pojawił się apel, który może dotychczasowe sondaże odwrócić do góry nogami…. czy tak się stanie?

Opozycja jak tlenu potrzebuje lidera….

Wyborców opozycji jest w Polsce naprawdę dużo. Problem w tym, że od kilku lat opozycja nie umie swojego elektoratu odpowiednio zmobilizować by poszedł do urn wyborczych. Odkąd Donald Tusk opuścił kraj wyborcy opozycji popadli w marazm z którego nie umieli go wyrwać ani Ewa Kopacz, Grzegorz Schetyna, Robert Biedroń, Adrian Zandberg, Władysław Kosiniak- Kamysz, Ryszard Petru, Leszek Jażdżewski czy Włodzimierz Czarzasty. Obojętnie czy jest to prawe skrzydło opozycji, centrowe czy lewicowe brakuje charyzmatycznego lidera jakim niewątpliwie jest Jarosław Kaczyński dla Prawa i Sprawiedliwości.

baner 750

Numer z Małgorzatą Kidawą- Błońską też raczej spali na panewce. Do końca wyborów zostało już niewiele czasu a ostatnie niektóre wyniki sondażowe PSL poniżej progu wyborczego stawiają opozycję i jej wyborców przed bardzo czarnym snem do wyobrażenia czyli konstytucyjną większością dla PiS.

Prezes Jarosław Kaczyński wśród polityków obecnych w Polsce nie ma sobie równych. Jest jednak ktoś, który może okazać się zbyt trudny do pokonania. Mowa o Jurku Owsiaku, którego kochają miliony Polaków.

Od wielu lat Jurek Owsiak stronił od włączenia się aktywnie w bieżącą politykę. W minionych tygodniach w sieci pojawił się jednak apel, który ma coraz większe zasięgi w portalach społecznościowych o tym by Jurek Owsiak stał się liderem opozycji i obronił Polaków przed polityką PiS, która coraz bardziej zagraża gospodarce, ale jak twierdzi wielu wyborców opozycji również swobodom obywatelskim.
Wiem, że unikasz polityki, ale nie możesz stać z boku i się przyglądać jak tzw. „dobra zmiana” degraduje nasz kraj… – udostępniają apel o takiej treści internauci.

Apel Jurek Owsiak jurek owsiak 2

W tym roku doszło do tragicznego zabójstwa ś.p. Pawła Adamowicza podczas WOŚP. Prezes WOŚP Jurek Owsiak chciał zrezygnować z prowadzenia fundacji jednak wtedy uruchomiła się lawina próśb w całej Polsce by jednak pozostał. Lidera WOŚP kochają miliony Polaków i jego apel, gdyby taki nastąpił, mógłby spowodować, że PiS i Prezes Jarosław Kaczyński o wygranej mogą zapomnieć.

Potwierdzają to badania, które mówią, że aż 87 % wyborców PiS akceptuje WOŚP mimo wielu ataków jakie były prowadzone na fundację.

https://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/541740,wosp-jerzy-owsiak-pis-po-prezydent-andrzej-duda-polityka-tvp-jacek-kurski.html

Czy na finiszu kampanii wyborczej opozycja otrzyma wsparcie charyzmatycznego lidera, który zmieni wyniki wyborów na ostatniej prostej…. wolelibyście Premiera Jurka Owsiaka czy Mateusza Morawieckiego?

Red.