https://multikino.pl/wydarzenia/maratony/enemef-noc-wladcy-pierscieni

Pod koniec maja w Elblągu Festiwal Smaków Food Trucków! – będzie się gotowało …

Kwiecień 28, 2017 08:52 44

W dużych miastach od kilku lat furorę robią Festiwale Food Truckowe, gdzie mieszkańcy mogą poznać różnorodne kuchnie i nowe smaki. W ciągu weekendu dzięki wielkiej ilości Food Trucków w jednym miejscu możesz spróbować potraw, których dotychczas nie kosztowałeś. Po raz pierwszy taki event będzie miał miejsce w Elblągu. Jednym słowem będzie się gotowało …

Wydarzenie odbędzie się w weekend 27 i 28 maja na elbląskim bulwarze. Naszą Starówkę opanują Food Trucki z całej Polski. Tego weekendu elblążanom smaki zaprezentuje aż 25 Food Trucków.

Na gości czekać będą różnorodne smaki, od dobrze znanych burgerów i domowych zapiekanek, po specjały kuchni hiszpańskiej, meksykańskiej, węgierskiej, amerykańskiej czy też japońskiej. Uczestnicy będą mieli okazję spróbować m.in.: meksykańskiej chimichangi, pieczonych kasztanów, belgijskich frytek, japońskiego ramenu czy też węgierskich ciastek kominkowych z nutellą. Pełna lista food trucków pojawi się tuż przed samym wydarzeniem.

Zapowiada się bardzo smaczny weekend!

Data: 27-28 maja 2017
Sobota: 12:00 – 21:00
Niedziela: 12:00 – 20:00
Miejsce: bulwar Zygmunta Augusta
Wstęp: bezpłatny!

Festiwal jest świetną okazją do poznania różnorodnych smaków oraz spędzenia czasu z przyjaciółmi i rodziną!

Kulinarnemu wydarzeniu towarzyszyć będą atrakcje dodatkowe. W strefie relaksu i zabawy Żywiec Zdrój każdy będzie mógł odpocząć na wygodnych leżakach i pufach, czy też spróbować swoich sił na megaplanszy gry Twister. Na festiwalu pojawi się również pierwszy w Polsce Game Truck, czyli samochód wypełniony grami imprezowymi, rodzinnymi czy też logicznym marki Rebel.

Już teraz planujcie ten majowy weekend z Festiwalem Smaków!

Sponsor:
Żywiec Zdrój
Książęce

Więcej o wydarzeniu na linku dostępnym na >>>Facebooku<<<<