http://maradbudownictwo.pl/

Poczuj się jak na Jamajce – warsztaty dancehall

Luty 12, 2019 14:29 15

Centrum Tańca Promyk zaprasza na kolejne wydarzenie taneczne z cyklu „Spotkania z tańcem” Tym razem odbędą się warsztaty dancehall, dzięki którym poczujecie letnie wibracje rodem z Jamajki. Warsztaty odbędą się w sobota 16 lutego o godzinie 15:30 w CT „Promyk” -zapraszamy do zapisów!

Warsztaty przeznaczone są dla tych, którzy kochają taniec, dobrą zabawę oraz pozytywną energię. Dancehalljest stylem dynamicznym, płynnym i bardzo zmysłowym. Tańczony zwykle na ugiętych nogach charakteryzuje się silnymi, ale i bardzo sensualnymi ruchami bioder, pupy, miednicy, klatki piersiowej i ramion. Tańcząc dancehall każda kobieta może poczuć się kobieco, pewnie oraz atrakcyjnie i bardzo seksownie.

baner 750

Zajęcia poprowadzi Marta “Awantura” Machińska z gdańskiego Studia Tańca Siemanko – tancerka znajdująca się w czołówce polskiej sceny dancehall’owej. Na swoim koncie ma wiele osiągnięć m.in. półfinał IV edycji programu „Mam talent” jako grupa „White Slide”.

- W trakcie dwugodzinnego spotkania odbędzie się pokaz taneczny oraz warsztaty. Impreza odbędzie się w sobotę 16 lutego w Centrum Tańca Promyk, ul. Browarna 80. Startujemy o godz. 15:30 – informują organizatorzy. – Zapraszamy do zapisów – ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zgłosić się do Centrum Tańca Promyk telefonicznie, mailowo czy poprzez stronę na facebooku. Wejściówki dostępne w dniu imprezy.

Szczegóły dostępne są na stronie: www.promyk.elblag.pl

Informację odnośnie płatności można uzyskać w biurze Centrum Tańca „Promyk”

Biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
tel. +48 55 611 01 30/40
tel. kom. +48 609 977 220
e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl

facebook/CentrumTańcaPromyk

autor Paula Radzikowska