http://www.abiprint.pl/

Olimpia w Toruniu. Concordia podejmuje KS Wasilków

Sierpień 10, 2019 11:58 21

Przed nami kolejny sportowy weekend. Bardzo ciekawie zapowiadają się spotkania naszych piłkarzy. Olimpia W Toruniu zmierzy się z z Elaną a Concordia podejmie u siebie innego beniaminka III ligi KS Wasilków.

Spotkanie z podtekstem w Toruniu

Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie żółto-biało-niebieskich z Elaną Toruń. Ostatnie starcie obu zespołów obfitowało w duże emocje. Do ostatnich minut zespoły walczyło o zwycięstwo. 3 punkty gospodarzom dawały awans do 1 ligi, a naszemu zespołowi utrzymanie w II lidze. Ostatecznie to nasz zespół w końcówce spotkania zdobył zwycięską bramkę. Gospodarze na pewno pamiętają tą sytuację i będą chcieli się zrewanżować. Ciężko jednak wskazać faworyta tego spotkania. W dotychczasowych spotkania nach zespół zdobył 4 punkty a rywale 3 oczka. Kto zdobędzie dzisiaj komplet punktów? A może spotkanie zakończy się remisem? O tym przekonamy się dziś, spotkanie rozpoczyna się o godzinie 17:00

Elana Toruń – Olimpia Elbląg

Concordia podejmuje KS Wasilków

Concordia w pierwszym spotkaniu w III lidze zremisowała bezbramkowo z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Dzisiejszy rywal pomarańczowo-czarnych KS Wasilków, który również jest beniaminkiem doznał wysokiej porażki 0:4 z Pelikanem Łowicz. Oba zespoły na pewno będą chciały zdobyć komplet punktów oraz odnotować pierwsze trafienia w III lidze. Jak zakończy się to spotkanie przekonamy się dziś po spotkaniu, które rozpocznie się o godzinie 17:00 przy Krakusa.

Concordia Elbląg – KS Wasilków

Ruszają rozgrywki IV ligi

w ten weekend ruszają również rozgrywki IV ligi. Drugi zespół Olimpii rozpocznie je od spotkania z Granicą Kętrzyn. Ciężko wskazać faworyta tego spotkania ale miejmy nadzieję, że to nasz zespół wygra to spotkanie i 3 punkty zostaną w Elblągu. Początek spotkania w niedzielę 11.08 o godzinie 16 przy Agrykola.

Olimpia II Elbląg – Granica Kętrzyn