http://www.nasza-dieta.pl/

Nowa siłownia już od 22 grudnia!

Grudzień 13, 2017 10:09 34

Nowa siłownia zostanie otwarta już 22 grudnia w CH Ogrody. Już teraz możesz kupić karnet w promocyjnej cenie. Just Gym będzie z pewnością ogromną konkurencją dla wielu klubów fitness w Elblągu. Kuszące ceny, bogato obstawiony grafik z różnymi zajęciami, dobra lokalizacja…

Just GYM, to jedna z najnowocześniejszych sieci klubów fitness w Polsce. Kluby Just GYM charakteryzują się wielką powierzchnią podzieloną na 6 różnorodnych stref treningowych wypełnionych sprzętem renomowanych marek takich jak Techno Gym, czy Escape, przestronnymi szatniami, szerokim wyborem autorskich zajęć grupowych i dostępnością dla klubowiczów 24h/7 365 dni w roku – wszystko to zyskujemy w wyjątkowo niskiej cenie karnetu 69 zł miesięcznie (59 zł w promocji przedsprzedażowej). Skrojenie tak atrakcyjnej oferty jest możliwe dzięki automatyzacji procesu obsługi i zakupu karnetów w kanale e-commerce za pośrednictwem witryny www.justgym.pl.

W ramach karnetu zyskujesz:
- Dostępność do nowoczesnego klubu fitness 24h/7
- Możliwość korzystania z zajęć grupowych
- Członkostwo bez długoterminowych zobowiązań
- Darmowe wi-fi na terenie klubu
- Darmowy parking dla klubowiczów
- Gwarancję stałej ceny
- Możliwość zawieszenia członkostwa w dowolnym momencie

Just GYM to miejsce dla każdego, kto chce praktykować zdrowy styl życia i trenować po to, by dobrze wyglądać i czuć się lepiej.

Cennik:

http://justgym.pl/wp-content/uploads/2017/04/Cennik-Just-GYM.pdf