www.doktorsiwik-olsztyn.pl

Nowa Kamienica Księżycowa- najlepszy adres w mieście. Zamieszkaj w nowych apartamentach na Starówce, w lato ciesz się bliskością jeziora

Sierpień 26, 2019 07:00 23

Kochasz nowoczesność apartamentów, uroki zabytkowych Starówek oraz miejscowości z pięknymi jeziorami? Jeśli tak, to nowa inwestycja dewelopera „Marad Budownictwo” Kamienica Księżycowa jest dla Ciebie.

Doświadczony deweloper, szereg okazałych inwestycji na koncie

Budowana Kamienica realizowana jest przez dewelopera „Marad Budownictwo” w Pasłęku. Inwestor ma już za sobą lata doświadczenia, w pracach budowlanych i remontowo-budowlanych. Realizował zlecenia m.in. dla 22 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku, 21 WOG-u w Elblągu, Muzeum Stutthof w Sztutowie, Hotelu i Spa w Kadynach, Jednostki Wojskowej w Braniewie, Spółdzielni Mieszkaniowej „Elblążanka” w Elblągu, Spółdzielni Mieszkaniowej „Zakrzewo” w Elblągu czy Gminy Stare Pole – budynki, przedszkola i wiele innych.

- Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że firma się rozwija i stawia na budownictwo mieszkaniowe. Nasze inwestycje charakteryzować się będą dbaniem o szczegóły i wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych. Oferujemy wysoką jakość w rozsądnych cenach. – mówi nam Iwona Machowska, Wiceprezes Marad Budownictwo

Kamienica Księżycowa – Wiele korzyści w przystępnej cenie

Wielu z nas coraz częściej szuka ucieczki od dużych miast i wielkich ośrodków miejskich. Polacy coraz częściej osiedlają się w mniejszych, przyjaznych i ekologicznych miejscowościach w pobliżu większych miast. Pasłęk gdzie budowana jest Kamienica Księżycowa spełnia powyższe warunki. Jest on idealnie położony komunikacyjnie dzięki czemu szybko i bez problemu dostaniemy się np. do Elbląga, Ostródy czy Braniewa a dzięki nowo oddanej S7 w ciągu ok. godziny jesteśmy już w Gdańsku!

Kamienica Księżycowa powstaje w samym centrum Starego Miasta, na styku ulic Chrobrego i Aptecznej w Pasłęku. Wygląd kamienicy zostanie utrzymany w estetyce staromiejskiej z nutą nowoczesności. Cały projekt powstawał pod nadzorem konserwatora zabytków, co sprawia że Kamienica Księżycowa współgra z istniejącą architekturą pasłęckiej starówki.

W sąsiedztwie Kamienicy znajdują się punkty handlowo-usługowe, Kościół, Urząd Miejski, plac zabaw dla dzieci, nowo powstały duży parking miejski. Planowane zakończenie budowy „Kamienicy Księżycowej” to III kwartał 2020 roku.

W Kamienicy znajdować się będzie dziewięć apartamentów o zróżnicowanej powierzchni i rodzaju -od 42 m2 do 73,70 m2 z ogródkami, z balkonami i bez balkonów, jedno i dwupoziomowe. Dodatkowo mieścić się w niej będą dwa dwupoziomowe lokale użytkowe usytuowane na parterze i poziomie -1. Cena za m2 apartamentu zaczyna się już od 4056,99 zł. a lokalu użytkowego od 4500,00 zł.Ponadto istnieje możliwość połączenia dwóch lokali w jeden. Niedawno ruszyliśmy ze sprzedażą apartamentów. Ceny jeśli idzie o obecną sytuację na rynku pierwotnym w tak dogodnej lokalizacji naprawdę są korzystne dla kupujących. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wizyty w naszym biurze sprzedaży.- mówi Iwona Machowska.

Pasłęk jest miastem przyjaznym mieszkańcom. Atrakcje dla najmłodszych, jezioro w wiosenno- letnie dni

W Pasłęku znajduje się Park Ekologiczny, który latem jest po prostu rajem. To właśnie tutaj, gdy upały sięgają zenitu, możemy się schłodzić w jeziorze. Ponadto Pasłęk może się pochwalić dużym i bogato wyposażonym placem zabaw dla dzieci. Znajdują się w nim atrakcje dla dzieciaków w każdym wieku. Dorośli mogą w tym czasie wypić pyszną kawę i zjeść lody oraz gofry siedząc przy fontannie na licznie postawionych ławkach. Od kilku lat inwestycją, której mogą zazdrościć inne miasta jest z całą pewnością pole golfowe Sand Valley gdzie w ciągu roku organizowanych jest sporo eventów z udziałem polskich i międzynarodowych postaci i gwiazd sportu. Urokliwa Starówka na której znajduje się Kamienica Księżycowa z historycznymi murami Zamku Krzyżackiego robi wrażenie na mieszkańcach i turystach.

Więcej szczegółów związanych z inwestycją można znaleźć na stronie:

www.maradbudownictwo.pl

Kontakt: 695 696 046

biuro@maradbudownictwo.pl

Biuro sprzedaży:

82-300 Elbląg
Bielnik Pierwszy 3G

Godziny otwarcia:

pn-czw 11:00-16:30
lub indywidualny termin spotkania

————————————– Reklama ————————————–