http://www.nasza-dieta.pl/

Niespodziewany finał kontroli drogowej. Policjanci zatrzymali pasażera, który był ścigany 6 listami gończymi

Grudzień 8, 2018 16:47 32

Policjanci z Elbląga podczas kontroli drogowej zatrzymali 41-letniego pasażera daewoo. Mężczyzna przy legitymowaniu podał fałszywe dane. W komendzie okazało się, że jest poszukiwany 6 listami gończymi. Miał do odbycia karę 7 lat i 5 miesięcy pozbawienia wolności. Był karany za rozbój, niestosowanie się do postanowienia sądu i jazdę w stanie nietrzeźwym.

Wczoraj (06.12.2018r.) na ulicy Mazurskiej w Elblągu, patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli daewoo lanosa. Kierowała nim młoda kobieta. Pasażer nie miał przy sobie dokumentów i podczas legitymowania podał nieprawdziwe dane. Podszywał się pod innego elblążanina. W systemie była niezgodność. Nie zgadzało się zdjęcie. Rutynowa kontrola miała swój niespodziewany finał w komendzie. Okazało się, że 41-latek był poszukiwany 6 listami gończymi. Miał do odbycia karę 7 lat i 5 miesięcy pozbawienia wolności. Był karany za rozbój, niestosowanie się do postanowienia sądu i jazdę w stanie nietrzeźwym.

Przyjaciółka zatrzymanego mężczyzny również odpowie przed sądem. Za wprowadzenie w błąd policjantów czeka ją wysoka grzywna.

Jakub Sawicki
KMP Elbląg