delfin

Nawarzymy piwa – warsztaty dla birofilów

Kwiecień 3, 2017 17:59 37

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu razem z Grupą Żywiec. Browarem w Elblągu zapraszają na warsztaty piwowarskie, które będą realizowane w ramach projektu „Elbląg-to lubię!” dofinansowanego z Funduszu Społecznego Grupy Żywiec.

Jednym z zadań projektu „Elbląg – to lubię!” jest realizacja warsztatów piwowarski i wtajemniczenie elblążan w tajniki warzenia piwa. CSE „Światowid” w Elblągu razem z Browarem w Elblągu zorganizuje warsztaty browarnicze dla dorosłych mieszkańców Elbląga, podczas których każdy uczestnik pozna przebieg procesu śrutowania, zacierania i gotowania, dowie się, co to jest słód, brzeczka, warka … Dodatkowo uczestnicy spotkania przyjrzą się procesowi etykietowania i nauczą rozpoznawania organoleptycznie wad piwa.

Warsztaty odbędą się 7 kwietnia 2017 roku, w godz. 10-15, w elbląskim browarze przy ulicy Browarnej 71 w Elblągu.
Jeśli jesteś birofilem, masz ukończone 18 lat i ważne badania sanitarne zapraszamy do udziału w warsztatach. Możesz zgłosić swój udział na dwa sposoby: zgłoszenie wysłać e-mailowo, podając swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu na adres: urszula.olejniczak@swiatowid.elblag.pl lub zadzwonić pod numer 55 611 20 89.

Projekt został dofinansowany w ramach Funduszu Społecznego Grupy Żywiec. www.fundusz.grupazywiec.pl