http://www.bogatyelblag.pl/dom-pogodnego-seniora-remi-juz-otwarty-trwa-nabor-na-wolne-miejsca,94672.html

Modowe powitanie jesieni w Ogrodach

Wrzesień 26, 2018 08:23 07

Lato za nami, do sklepów trafiają jesienne kolekcje ubrań i dodatków. Aby uatrakcyjnić zakupy, CH Ogrody przygotowuje specjalne akcje promocyjne. W ostatni weekend września będzie można skorzystać z porad stylistki, otrzymać bony do wykorzystania w centrum oraz zdobyć kupony zniżkowe.

W każdą ostatnią handlową niedzielę miesiąca w CH Ogrody odbywają się akcje specjalne pod wspólnym szyldem „Dzieje się!”. Dzięki nim klienci centrum mają okazję zrobić tańsze zakupy i zaopatrzyć się w stu procentach trafione produkty.

Pogotowie modowe

To akcja przeznaczona dla osób, które potrzebują wsparcia w zakresie doboru ubrań i dodatków odpowiednich dla swojej sylwetki. W niedzielę 30 września na klientki centrum będzie czekać stylistka Ana Pelicana, która udzieli bezpłatnych porad modowych. Akcja zostanie przeprowadzona w salonach Greenpoint i Orsay (poziom 0) w godzinach 12:00-17:00. Nie obowiązują zapisy – z pomocy stylistki można skorzystać w dowolnym momencie.

baner

Bony za paragony

Również w niedzielę 30 września, w godzinach 11:00-19:00, będzie można otrzymać bon na kwotę 20 zł do wykorzystania w wybranych sklepach CH Ogrody. Wystarczy zrobić tego dnia zakupy za minimum 100 zł w sklepach poza hipermarketem Carrefour lub za minimum 200 zł, gdzie wydatki w hipermarkecie Carrefour to kwota maksymalnie 100 zł. Jeden uczestnik akcji może otrzymać maksymalnie trzy bony. Do rozdania jest łącznie 500 bonów. Można je wykorzystać w dniach 1-20 października 2018 r. Regulamin promocji jest dostępny w punkcie promocyjnym dniu akcji oraz na stronie internetowej centrum.

Stylowe zakupy

Ci, którzy spóźnili się na letnie wyprzedaże, będą mieli szansę skorzystać z atrakcyjnych rabatów w ramach akcji „Stylowe zakupy”. Aby wziąć w niej udział, trzeba się zaopatrzyć we wrześniowe wydania magazynów „Twój Styl” i „Show”, gdzie znajdują się kupony zniżkowe do salonów znanych marek. Kupony można wykorzystać w dniach 28-30 września w wybranych sklepach znajdujących się w CH Ogrody. Lista sklepów, w których będą obowiązywać zniżki znajduje się na stronie internetowej centrum.