http://www.nasza-dieta.pl/

Moda na bycie „fit” również w sieci – dziś pod lupą blog qchenne-inspiracje.blogspot.com

Maj 27, 2014 06:52 00

Moda na ,,bycie fit” wydaje się potęgować z dnia na dzień. Nic dziwnego, że znalazła już swoje miejsce w Sieci. Blogów promujących aktywny styl życia powstaje coraz więcej, a co cieszy jeszcze bardziej – większość prowadzona jest przez osoby kompetentne. To niezwykle ważne, gdyż mówimy tu o zdrowiu, które powinnyśmy powierzać jedynie specjalistom. Ale oprócz profesjonalistów swoją niszę znalazły również zwyczajne dziewczyny, które swoim przykładem zachęcają do ruchu, aktywności, zmiany nawyków. Dziś pod lupą blog adres: qchenne-inspiracje.blogspot.com.

„Qchenne-inspiracje to nieszablonowy blog o naturalnym, zdrowym odżywianiu i zdrowym aktywnym stylu życia” – tak przedstawia swoją stronę jej autorka – Małgosia. Blog polecany tym, którzy chcą się zdrowo odżywiać, ale nie wiedzą jak się do tego zabrać.

Autorka podpowiada jak zacząć, na co zwracać największą uwagę, co warto kupić, a czego warto unikać. A co najistotniejsze – oferuje całe mnóstwo smacznych, zdrowych niezwykle pomysłowych przepisów. Udowadnia, że zdrowe odżywianie wcale nie jest skomplikowane -wystarczą tylko chęci i postanowienie zmiany złych nawyków na lepsze.

adres: qchenne-inspiracje.blogspot.com

PW