luka vision

Mister – Camping 61 – po raz kolejny

Grudzień 14, 2019 08:34 55

Elbląski Camping nr 61 otrzymał, za rok 2019, po raz kolejny tytuł „Mister Camping”, przyznany przez Polską Federację Campingu i Caravaningu.

Przyznanie wyróżnienia poprzedziła ocena stanu campingów, w której pod uwagę brane były m.in. zagospodarowanie i wyposażenie campingu, bezpieczeństwo pobytu, jakość usług i obsługi turystów. Co ważne tytuł przyznawany jest również dzięki opiniom zebranym od turystów krajowych i zagranicznych.

baner 750

Camping nr 61 potwierdza w ten sposób wysoki poziom świadczonych usług, będąc ważnym punktem na turystycznej mapie Elbląga i regionu. Wyróżnienie i idąca w ślad za nią rekomendacja Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu powinna pomóc Campingowi 61 w zdobywaniu nowego grona sympatyków.

Gratulujemy!

Konkurs „Mister Camping” organizowany jest rokrocznie przez Polską Federację Campingu i Caravaningu we współpracy z Departamentem Turystyki Ministerstwa Turystryki Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną. W konkursie uczestniczą wszystkie campingi zrzeszone w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu, to jest 97% całej bazy campingowej w Polsce.