http://www.abiprint.pl/

MEGA KONKURS: wygraj podwójną wejściówkę na Koncert Muzyki Filmowej na BIS w Elblągu

Wrzesień 8, 2019 09:51 20

Już pod koniec września, w Elblągu, w hali CSB na ulicy Grunwaldzkiej odbędzie się wielkie święto dla wszystkich miłośników muzyki w regionie. Przed nami Koncert Muzyki Filmowej na BIS z wielkimi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Czytelnicy Gazety Bogaty Region i naszych portali mają szansę wygrać podwójną wejściówkę na to wydarzenie.

Co? Gdzie? Kiedy?

Koncert Muzyki Filmowej na BIS odbędzie się 27 września o godzinie 19:00 w Elblągu na hali CSB przy ulicy Grunwaldzkiej. Podczas koncertu usłyszymy największe hity i najlepsze wykonania utworów z trzech edycji koncertów muzyki filmowej. Na scenie pojawią się m.in. Justyna Steczkowska, Kasia Moś, Janusz Radek, Andrzej Piaseczny czy Sławek Uniatowski. Towarzyszyć im będzie Polska Orkiestra Muzyki Filmowej.

Artyści wprowadzą widzów w niezwykły filmowy świat najbardziej znanych i lubianych muzycznych przebojów. Zapowiada się Koncert pełen dobrej energii i prawdziwych wzruszeń przy dźwiękach z ukochanych filmów takich, jak „Dirty Dancing”, „James Bond”, „Pretty Woman”, „Batman Forever”, „Król Lew”, „Robin Hood: Książę złodziei”, „Dawno temu w Ameryce”, „Gwiezdne Wojny” i wielu innych.

Całość poprowadzi polski teatrolog, krytyk filmowy i publicysta- Tomasz Raczek.

baner 750

Bilety w cenie od 59 złotych do 149 złotych.

link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/249483309329114/

Bilety do nabycia: www.royalconcert.pl, www.eventim.pl, www.biletyna.pl, www.ebilet.pl

Wszelkie dodatkowe informacje:
tel.730 377 300
email: biuro@royalconcert.pl , bilety@royalconcert.pl

KONKURS – Wygraj podwójne zaproszenie na Koncert Muzyki Filmowej na BIS

Chcesz zobaczyć znane gwiazdy polskiej sceny muzycznej śpiewających utwory z Twoich ulubionych filmów? To wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy tylko wziąć udział w konkursie i liczyć, że los uśmiechnie się właśnie do Ciebie.

Specjalnie dla czytelników Gazety Bogaty Region oraz portali bogatyelblag.pl, bogatebraniewo.pl, bogatystarogard.pl przygotowaliśmy konkurs, gdzie do wygrania są aż 2 podwójne zaproszenia na Koncert Muzyki Filmowej na BIS, który odbędzie się 27 września w Elblągu.

Co zrobić by wygrać?

1) Polub nasz profil Facebookowy Bogaty Region (https://www.facebook.com/BogatyRegion)

2) 9 września wyślij e-mail na adres redakcja@bogatyregion.pl w tytule maila wpisując „Uwielbiam Muzykę Filmową”, a w treści maila wpisując swoje imię i nazwisko

3) Podwójną wejściówkę otrzymają dwie osoby. Będzie to osoba, która wyśle e-maila jako pierwsza i dwunasta w kolejności tego dnia. Pierwszeństwo wygranej będą miały te osoby, które polubiły nasz fanpage przed 9 września.

4) Z wygranymi skontaktujemy sie drogą mailową i wyślemy bilety w wersji elektronicznej na wskazany przez wygranego adres mailowy.

Zapraszamy do zabawy i konkursu – Redakcja Bogaty Region

Koncert Muzyki Filmowej na Bis (1)