http://www.abimex.pl/

MEGA KONKURS! Wygraj podwójną wejściówkę na rejs do Krynicy Morskiej

Lipiec 24, 2020 20:00 30

W ten weekend ruszamy z kolejnym mega konkursem ze Statkiem Generała Kutrzeby, który oferuje rejsy do Krynicy Morskiej po Zalewie Wiślanym.  Spraw niespodziankę swojej ukochanej, albo wybierz się ze znajomymi nad morze w przepięknych letnich widokach.  Do wygrania dwie podwójne wejściówki na rejs do Krynicy Morskiej!

Tramwajem Wodnym po Zalewie Wiślanym – piękne widoki w drodze nad morze

Statek Generała Kutrzeby od lat umila wakacyjny czas. Dzięki naszemu konkursowi jest szansa, że umili letni wypoczynek właśnie Wam!

Organizatorzy rejsów zapewniają wszelkie zasady bezpieczeństwa podczas rejsu zarówno pasażerom jak i załodze. Wymagane są maseczki, gwarantowany jest też płyn do dezynfekcji dla uczestników. Dodatkowo w przerwie między rejsami statek jest dezynfekowany a pasażerowie przed wejściem na pokład mają mierzoną temperaturę. W tak bezpiecznych warunkach możemy rozkoszować się przyrodą Zalewu Wiślanego i odliczać minuty do przybycia do Krynicy Morskiej.

W tym roku uruchomione zostały specjalne pakiety „GreenVelo” jedno- i dwustronne dla rowerzystów (odpowiednio 40 PLN/60 PLN). Ponadto znajduje się specjalna oferta dla rowerzystów, ważna na rejsy z Tolkmicka o 18:30 od poniedziałku do czwartku oraz o 08:30 z Krynicy Morskiej od wtorku do piątku, którymi można się przeprawić w daną stronę za jedyne 25 PLN (czyli rowery gratis), aczkolwiek pod warunkiem uprzedniej rezerwacji telefonicznej, gdyż statek może zabrać na te rejsy maksymalnie do 30 rowerów.

Z Tolkmicka codzienne rejsy poranne odbywają się w godzinach o 9:30 i 11:00, zaś po południu o 15:30 i 17:00 oraz dodatkowo o 18:30 (z tym. że tylko od poniedziałku do czwartku).

Z Krynicy Morskiej codzienne stałe rejsy poranne są o 10:15 i 11:45, zaś po południu o 16:15 i 17:45, oraz dodatkowo rejs poranny o 8:30 (z tym. że tylko od wtorku do piątku).

Więcej informacji znajdziecie na stronie www: www.tramwajwodny.com.pl

KONKURS. Co zrobić by wygrać?

1) Polub nasz profil Facebookowy Bogaty Elblag i Tramwaj wodny (https://www.facebook.com/BogatyElblag/ oraz https://www.facebook.com/tramwajnazalewie/)

2) 25 lipca (sobota) lub 26 lipca (niedziela) wyślij e-mail na adres redakcja@bogatyelblag.pl w tytule maila wpisując „Kocham Wakacje z Tramwajem Wodnym”, a w treści maila wpisując swoje imię i nazwisko

3) Wejściówkę dla 2 osób otrzyma osoba, która wyśle 25 lipca (sobota) e-maila jako 4-ta w kolejności tego dnia lub wyśle e-maila 26 lipca (niedziela) e-maila jako 6-ta w kolejności tego dnia.  Pierwszeństwo wygranej będą miały te osoby, które polubiły fanpage przed 26 lipca.

4)Z wygraną osobą skontaktujemy się drogą mailową po weekendzie i przekażemy dalsze instrukcje. Wygrana osoba będzie mogła skorzystać z wejściówki od poniedziałku do piątku.

To nie nasz ostatni konkurs, wkrótce pojawią się kolejne! Powodzenia