arket

Maraton Fitness na 20-lecie PWSZ w Elblągu!

Styczeń 12, 2018 16:25 13

20 stycznia 2018 roku o godzinie 16.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy Alei Grunwaldzkiej 135 w Elblągu wystartuje 3-godzinny Maraton Fitness, z okazji 20-lecia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu. Organizatorem imprezy jest Klub Uczelniany AZS PWSZ w Elblągu. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Witold Wróblewski – Prezydent Miasta Elbląga.

Bogaty i zróżnicowany program zajęć zadowoli każdego: zarówno rozpoczynających przygodę z fitnessem jak i osoby na wyższym poziomie wytrenowania.

Program:

16:00 OFICJALNE OTWARCIE, powitanie gości, przedstawienie wystawców

16:15 ROZGRZEWKA ZUMBA/SALSATION (SM DANCE STUDIO)

16:30 POKAZ POLE DANCE (FLYING DEVILS)

16:35 WARSZTATY (G. WIERZBICKI CENTRUM ATLETYKI)

16:55 PIERWSZA LOTERIA

17:05 WARSZTATY TRENING FUNKCJONALNY (CT PROMYK)

17:25 WARSZTATY Z MISTRZYNIĄ FITNESS (KATARZYNA DMOCHEWICZ)

17:40 WARSZTATY (MATRIX/PORT FIT))

18:00 DRUGA LOTERIA

18:10 POKAZ POLE DANCE ( FLYING DEVILS)

18:15 WARSZTATY (CALYPSO)

18:35 TRZECIA LOTERIA

18:40 WARSZTATY PILATES (GENERACJA FITNESS)

19:00 ZAKOŃCZENIE IMPREZY

Zajęcia poprowadzą cenieni instruktorzy fitness, którzy podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i umiejętnościami. Wśród nich: Katarzyna Dmochewicz (V miejsce na Mistrzostwach Świata w Fitness 2017, Francja) oraz Grzegorz Wierzbicki (3-krotny Mistrz Polski oraz 3-krotny finalista Mistrzostw Świata w kulturystyce). W programie również Pole Dance – taniec przy drążku, dyscyplina sportu łączącą w sobie elementy fitness i akrobatyki z wykorzystaniem rury pionowej. Poprawia samopoczucie, rozwija zmysłowość i kobiecość. DLA PAŃ W KAŻDYM WIEKU!

Dodatkowo podczas Maratonu Fitness uczestnicy wezmą udział w LOTERIACH, w których będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów imprezy.

Sponsorami Maratonu Fitness są:

GENERACJA FITNESS
FLYING DEVILS
BODYMASS.PRO
CT PROMYK
SM DANCE STUDIO
CALYPSO
G.WIERZBICKI CENTRUM ATLETYKI
PORT FIT, MATRIX
PIASTPOL
EMPIK SCHOOL
Subway
Urząd Miasta Elbląg

Uczestnikiem zajęć może być każdy kto ma ochotę poćwiczyć i naładować się pozytywną energią. Zapraszamy młodzież, dorosłych, kobiety i mężczyzn. Wszystkich chętnych do wspólnej zabawy prosimy o zabranie stroju i dobrego humoru, a my zadbamy o mega dawkę dobrych emocji i podniesienie poziomu serotoniny.

Wstęp wolny! Zapraszamy do uczestnictwa!