insta

Leonard Krasulski jedynką PiS w naszym okręgu! PiS przedstawił jedynki

Lipiec 13, 2019 11:57 24

Dziś, Jarosław Kaczyński, ogłosił jedynki jakie pociągną listy wyborcze PiS w poszczególnych okręgach wyborczych. W naszym okręgu 34 ma tego dokonać Leonard Krasulski, który od lat ma najsilniejszą pozycję w PiS z polityków lokalnych.
Leonard Krasulski jedynką w okręgu 34. Bez niespodzianki, w innych okręgach sporo młodych liderów

Prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas dzisiejszej konwencji przedstawił „jedynki” PiS. W dziewięciu okręgach mamy młodych kandydatów. Mamy i zmianę i kontynuację. Mamy „jedynki”, które w naszym przekonaniu będą mogły wykonywać swoje zdania – podkreślił prezes PiS.

Jarosław Kaczyński pociągnie listę wyborczą w Warszawie (okręg 19), premier Mateusz Morawiecki będzie lokomotywą w Katowicach (okręg 31). Ponadto Zbigniew Ziobro wystąpi z Kielc (okręg 33), okręg 10 to Antoni Macierewicz, minister Przedsiębiorczości Jadwiga Emilewicz to Poznań (okręg 39) a Mariusz Błaszczak to Warszawa (okręg 20).

Szefem sztabu został były minister spraw wewnętrznych i administracji, obecnie europoseł Joachim Brudziński. Na wiceszefa sztabu powołano europosła Tomasza Porębę, który kierował kampaniami zarówno do PE, jak i wcześniej w wyborach samorządowych. Natomiast była premier, obecna europoseł Beata Szydło została szefową rady programowej sztabu wyborczego.

Jedynką w okręgu 34 będzie Leonard Krasulski. Tu niespodzianki nie było. Inny Poseł z naszego okręgu, Jerzy Wilk, będzie musiał powalczyć o dobre miejsce na liście o czym pisaliśmy w naszym artykule niedawno.

http://www.bogatyelblag.pl/przed-nami-gorace-polityczne-lato-beda-niespodzianki-w-kandydaturach-z-naszego-regionu,100020.html

Red.