http://inkubatorbraniewo.pl/news/84/ogloszenie-o-naborze-do-projektu-%E2%80%9Eparasol-na-start-indywidualny-program-inkubacji-%E2%80%93-etap-ii%E2%80%9D-2020.html

Kurza Góra zaprasza na zimowe szaleństwo!

Luty 25, 2019 22:46 26

Czy wam też bardzo brakowało w tym roku Góry Chrobrego? Jeśli tak, to w miejscowości Kurzętnik znajduje się ośrodek narciarski „Kurza Góra”. Można tu znaleźć naprawdę wiele zimowych atrakcji i świetnie się bawić!

Kurzętnik położony jest 120 km od Elbląga. Jeżeli lubicie zabawę połączoną z dawką adrenaliny to jest to miejsce idealne dla was, które warto odwiedzić. Ośrodek narciarski „Kurza Góra” to przede wszystkim najdłuższa trasa zjazdowa w północnej Polsce, trzy zróżnicowane trasy narciarskie, zimowy park rozrywki dla dzieci oraz szkółka narciarska „Kurza Akademia”. Ośrodek posiada pełne zaplecze m.in. strefę gastronomiczną, wypożyczalnię i serwis narciarski.

baner 004

Największą atrakcją jest tu kompleks tubingowy, który składa się z siedmiu zjazdów o łącznej długości ponad 700 metrów. Jedną z jego największych atrakcji jest zjazd połączony ze skokiem na poduszkę AIRBAG. To jednak nie koniec atrakcji w ramach kompleksu będzie można skorzystać z trzech zjazdów prostych, a także dwóch torów w obrębie których znajdują się tunele. W pełni oświetlony obiekt obsługiwany jest przez 120-metrowy wyciąg taśmowy. Według wskazań producenta firmy Neveplast jest to największy całoroczny kompleks zjeżdżalni tubingowych na świecie.

Inne atrakcje to wyciągi narciarskie, połączone z wypożyczalnią i serwisem oraz 800 metrowe lodowisko z wypożyczalnią łyżew.

Ośrodek ma podgląd on-line: http://kurzagora.pl/#lg=1&slide=0