http://www.abiprint.pl/

„Król Promocji i Kot w Worku”

Kwiecień 16, 2019 11:45 05

W związku z Światowym Dniem Konsumenta, Miejski Rzecznik Konsumentów zaprasza serdecznie wszystkich uczniów do udziału w konkursie plastycznym dla młodzieży szkolnej pt. „Król Promocji i Kot w Worku”.
W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z Elbląga. Prace o tematyce związanej z prawami konsumenta, w szczególności dotyczące: zakupów, promocji, reklamacji towaru, reklam telewizyjnych i radiowych, itp. mogą być wykonane w technice dowolnej i złożone lub przesłane na adres Urzędu Miejskiego w Elblągu.

W związku z ogólnopolskim strajkiem nauczycieli oraz brakiem możliwości przeprowadzenia zajęć z dziećmi i młodzieżą szkolną, termin nadsyłania prac na konkurs plastyczny pt. „Król Promocji i Kot w Worku” wydłużony został do 20 maja 2019r. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 24 maja 2019r. Uroczyste wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy prac konkursowych odbędzie się 31 maja 2019r. w CSE Światowid.

Regulamin konkursu zamieszczony będzie przez okres trwania konkursu na stronie Urzędu Miejskiego w zakładce Miejskiego Rzecznika Konsumentów.

REGULAMIN

Konkurs organizowany jest przez Prezydenta Miasta Elbląga.