http://www.abiprint.pl/

W zakładce Instytucje Finansowe znajdziesz Banki i Doradztwa Finansowe, które w swojej ofercie posiadają atrakcyjne oferty kredytów samochodowych na polskim rynku finansowym. Wybierz Doradztwo Finansowe lub Bank, który jest Twoją pierwszą myślą. Nie trać czasu na stanie w kolejkach – umów się z Doradcą na określoną godzinę – korzystaj z usług profesjonalistów – Z nami zaoszczędzisz sporo czasu i uzyskasz kompetentne informacje.
Krok 1. Wybierasz Bank lub Instytucję Doradztwa Finansowego, do której chcesz udać się jako pierwszej.

Krok 2. Twoje zgłoszenie trafia do Dyrektora, Właściciela placówki Instytucji Finansowej, który specjalnie dla Naszych Klientów przekazuje Twoje zgłoszenie do najlepszego Doradcy znającego się na danym produkcie bankowym.


Krok 3. Doradca otrzymuje informacje od Dyrektora lub Właściciela placówki o Twoim temacie i oddzwania do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu i miejsca spotkania.


Jeżeli nie masz czasu w ciągu dnia by umówić się na spotkanie z Doradcą w Oddziale lub jego Biurze – – nie przejmuj się – Wyślij formularz a Doradca ds. kredytów samochodowych na pewno do Ciebie oddzwoni, i poinformuje Cię o kolejnych krokach w celu sprawnego uzyskanie kredytu. Poinformuje Cię o potrzebnych dokumentach lub prześle je do Ciebie e-mailem, np. aktualne zaświadczenie o zarobkach na druku bankowym.