http://www.abimex.pl/

W zakładce  Instytucje Finansowe znajdziesz Banki oraz Instytucje Doradztwa Finansowego posiadające w swojej ofercie różne rodzaje produktów bankowych dostępnych dla firm. Wybierz Doradztwo Finansowe lub Bank, który jest Twoją pierwszą myślą. Nie trać czasu na stanie w kolejkach – umów się z Doradcą na określoną godzinę – korzystaj z usług profesjonalistów – Z nami zaoszczędzisz sporo czasu i uzyskasz kompetentne informacje.

Krok 1. Wybierasz Bank lub Instytucję Doradztwa Finansowego, do której chcesz udać się  jako pierwszej.


Krok 2. Twoje zgłoszenie trafia do Dyrektora, Właściciela placówki Instytucji Finansowej, który specjalnie dla Naszych Klientów przekazuje Twoje zgłoszenie do najlepszego Doradcy znającego się na danym produkcie bankowym.


Krok 3. Doradca otrzymuje informacje od Dyrektora lub Właściciela placówki o Twoim temacie i oddzwania do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu i miejsca spotkania.


Nie masz czasu w ciągu dnia by umówić się na spotkanie z Doradcą w Oddziale lub jego biurze – nie przejmuj się – wyślij zgłoszenie już dziś. Doradca ds. Małych i Średnich Firm na pewno oddzwoni do Ciebie, poinformuje o potrzebnych dokumentach do pierwszego spotkania,  które będziesz już mógł kompletować w celu sprawnego i szybkiego uzyskania kredytu.