https://dragondeweloper.pl/

W zakładce Instytucje Finansowe znajdziesz Banki, które w swojej ofercie posiadają konta oszczędnościowe. Możesz przeczytać też o różnicach w poszczególnych Bankach. W celu poznania dodatkowych informacji i umówienia spotkania w celu założenia konta dopasowanego do swoich potrzeb wystarczy tylko wysłać zgłoszenie. Nie trać czasu na stanie w kolejkach, szukania osoby odpowiedzialnej za ten rodzaj produktu bankowego, już dziś wyślij formularz kontaktowy do wybranego Banku i znajdź Konto dostosowane do Twoich potrzeb. Z nami zaoszczędzisz sporo czasu i uzyskasz kompetentne informacje. Bogać się już od dziś każdego dnia.

Krok 1. Wybierasz Bank w którym chcesz otworzyć konto.

Krok 2. Twoje zgłoszenie trafia do Dyrektora który specjalnie dla Naszych Klientów przekazuje Twoje zgłoszenie do Doradcy, który osobiście zajmie się Twoim tematem.

Krok 3. Doradca otrzymuje informacje od Dyrektora o Twoim zgłoszeniu i oddzwania do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu spotkania. Doradca odpowie na Twoje pytania oraz poinformuje Cię też o wszystkich niezbędnych dokumentach, które będą Ci potrzebne do pierwszego spotkania.