http://www.abiprint.pl/

W zakładce Instytucje Finansowe znajdziesz Banki oferujące różne rodzaje kont osobistych. Cechy każdego z kont znajdziesz w opisie produktów. W celu poznania dodatkowych informacji i umówienia spotkania w celu założenia konta dopasowanego do swoich potrzeb wystarczy tylko wysłać zgłoszenie. Nie trać czasu na stanie w kolejkach, szukania osoby odpowiedzialnej za otwarcie konta, już dziś wyślij formularz kontaktowy do wybranego Banku i znajdź Konto dostosowane do Twoich potrzeb dnia codziennego. Z nami zaoszczędzisz sporo czasu i uzyskasz kompetentne informacje.

Krok 1. Wybierasz Bank w którym chcesz otworzyć konto.

Krok 2. Twoje zgłoszenie trafia do Dyrektora który specjalnie dla Naszych Klientów przekazuje Twoje zgłoszenie do Doradcy, który osobiście zajmie się Twoim tematem.

Krok 3. Doradca otrzymuje informacje od Dyrektora o Twoim zgłoszeniu i oddzwania do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu spotkania. Doradca odpowie na Twoje pytania oraz poinformuje Cię też o wszystkich niezbędnych dokumentach, które będą Ci potrzebne do założenia konta.