http://luka-finance.pl/

W zakładce Instytucje Finansowe znajdziesz Banki, które w swojej ofercie posiadają konta dla najmłodszych. Możesz zapoznać się jakie rozwiązania występują w poszczególnych Bankach. Potrzeby i bezpieczeństwo naszych najmłodszych pociech są dla nas szczególnie ważne. Już dziś zadbaj o przyszłość swoich dzieci wspólnie z nami – Wybierz najlepszy Bank dla swojego dziecka.
Krok 1. Wybierasz Bank w którym chcesz otworzyć konto.

Krok 2. Twoje zgłoszenie trafia do Dyrektora który specjalnie dla Naszych Klientów przekazuje Twoje zgłoszenie do Doradcy, który osobiście zajmie się Twoim tematem.

Krok 3. Doradca otrzymuje informacje od Dyrektora o Twoim zgłoszeniu i oddzwania do Ciebie w celu umówienia dogodnego terminu spotkania. Doradca odpowie na Twoje pytania oraz poinformuje Cię też o wszystkich niezbędnych dokumentach, które będą Ci potrzebne do pierwszego spotkania.

Jeżeli nie masz czasu w ciągu dnia by umówić się na spotkanie z Doradcą w Oddziale lub jego Biurze – a zależy Ci by sprawdzić wstępnie swoją zdolność kredytową w wybranym przez Ciebie Banku lub u Doradcy Finansowego – nie przejmuj się – Wyślij formularz a Doradca na pewno do Ciebie oddzwoni, i wstępnie podpowie Ci czy masz szansę na uzyskanie kredytu, poinformuje Cię o potrzebnych dokumentach lub prześle je do Ciebie e-mailem, np. aktualne zaświadczenie o zarobkach na druku bankowym.