wyrebek

KONKURS: Liga Mistrzów UEFA w Multikinie, Wielki finał odbędzie się już 1 czerwca. Wygraj Bilety

Maj 29, 2019 14:18 46

Już od 1 czerwca Multikino we współpracy z Telewizją Polsat zapraszają na transmisję Finału Ligi Mistrzów UEFA, w którym zmierzą się  TOTTENHAM oraz LIVERPOOL  . Wielki ekran, doskonała jakość dźwięku i obrazu, a do tego prawdziwe sportowe emocje i wrażenie, jakby uczestniczyło się osobiście w najważniejszych klubowych rozgrywkach roku! Tego nie można przegapić! My przy tej okazji mamy dla Was podwójne zaproszenie do elbląskiego Multikina.

Jak zdobyć bilety?

Zasady oczywiście są jak zawsze proste. Wystarczy wysłać maila na adres konkurs@bogatyelblag.pl w tytule wpisując „Liga Mistrzów” w treści podając nam swoje dane kontaktowe takie jak imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz wybrane spotkanie.

baner 750

Kto dostanie bilet?

Tu odpowiedź jest bardzo prosta. Kto pierwszy wyśle maila od momentu wstawienia artykułu do tego trafią bilety.

O wydarzeniu

Liga Mistrzów UEFA (ang. UEFA Champions League) to międzynarodowe, klubowe rozgrywki piłkarskie przeznaczone dla najlepszych męskich drużyn, które zajmują czołowe miejsca w europejskich ligach krajowych. Te najbardziej prestiżowe klubowe zmagania piłkarskie w Europie będzie można obejrzeć w jakości HD (High Definition) zapewniającej najwyższą jakość obrazu i dźwięku dzięki Telewizji Polsat.

HARMONOGRAM TRANSMISJI W MULTIKINIE:

Finał:

1 czerwca (sobota) – TOTTENHAM – LIVERPOOL

Ceny biletów na transmisje meczów Ligi Mistrzów UEFA w Multikinie:

Finał:

Warszawa: normalny – 39 zł, ulgowy – 35 zł

Pozostałe miasta: normalny – 35 zł, ulgowy – 30 zł

Wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA dostępne będą na kanałach Polsat Sport Premium.