luka vision

Kolejne spotkania naszych piłkarzy. Szczypiorniści zaczynają rozgrywki

Wrzesień 20, 2019 11:13 15

Przed nami kolejny sportowy weekend, podczas którego swoje spotkania rozegrają nasi ligowcy. Bardzo ciekawie zapowiadają się spotkania Olimpii oraz Concordii. Po raz pierwszy w tym sezonie na parkiecie pojawią się również szczypiorniści KS Meble Wójcik.

Rezerwy o trzy punkty w Biskupcu

Jako pierwsi w najbliższy weekend na boisko wybiegną piłkarze drugiego zespołu Olimpii Elbląg. Żółto-biało-niebiescy w sobotę o godzinie 16:00 w Biskupcu zmierzą się z miejscową Tęczą. Ciężko wskazać faworyta tego spotkania. Oba zespoły zajmują miejsca w dole tabeli i będą chciały wygrać drugie spotkanie w tym sezonie i poprawić swoją sytuację. Czy to nasi wyjdą z tego spotkania zwycięsko i zdobędą komplet punktów? O tym przekonamy się w sobotę. Początek spotkania i godzinie 16.

Tęcza Biskupiec -:- Olimpia II Elbląg

baner 750

Pierwsze spotkanie w sezonie meblarzy

Ciekawie zapowiada się pierwsze spotkanie w tym sezonie zawodników KS Meble Wójcik. Nasi szczypiorniści udadzą się do Kwidzyna na spotkanie z beniaminkiem 1 ligi Usarem Kwidzyn. Ciężko wskazać faworyta tego spotkania. Zarówno nasz zespół jak i rywale będą chcieli zgarnąć komplet punktów. Komu się to uda? Początek spotkania w sobotę o godzinie 17 w Kwidzynie.

Usar Kwidzyn -:- KS Meble Wójcik Elbląg

Olimpia chce zdobyć 3 punkty na własnym boisku

Oba zespoły w tym sezonie zgromadziły dotychczas 15 punktów i w sobotnim spotkaniu będą chciały zwiększyć tą liczbę o kolejne 3 oczka. Nasz zespół będzie na pewno dodatkowo zmotywowany by odnieść zwycięstwo na własnym stadionie co w ostatnich spotkaniach się nie udawało. W dotychczasowych spotkaniach w roli gospodarza nasz zespół odniósł zaledwie jedno zwycięstwo. Dwa spotkania kończyły się podziałem punktów, a ostatnie dwa spotkania przy Agrykola zakończyły się 2 porażką. Czy nasi piłkarze przełamią złą passę na własnym boisku i zdobędą 3 cenne punkty? Początek spotkania w sobotę o godzinie 19:00

Olimpia Elbląg -:- Bytovia Bytów

Concordia o pierwsze zwycięstwo na wyjeździe

Z sąsiadem w tabeli zmierzy się również Concordia. Pomarańczowo-czarni udadzą się Łowicza na spotkanie z miejscowym Pelikanem. W tej chwili to nasi piłkarze są o jedno oczko wyżej od rywali ale ciężko wskazać faworyta. Ciekawostką jest fakt, że rywale w tym sezonie nie wygrali spotkania na własnym boisku a Concordia nie zdołała przywieźć kompletu punktów z wyjazdu. Czy któryś z zespołów przełamie złą passę, a może zespoły podzielą się punktami? O tym przekonamy się w niedzielę. Początek spotkanie w Łowiczu o 11:15.

Pelikan Łowicz -:- Concordia Elbląg