http://luka-finance.pl/

Kolacja z senatorem Jerzym Wcisła i jego żoną, rejs jachtem czy spotkanie z dietetykiem. Mnóstwo ciekawych licytacji na 27 FINAŁ WOŚP W ELBLĄGU!

Styczeń 11, 2019 14:39 59

Już w najbliższą niedzielę 13.01 w całej Polsce odbędzie się 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W Elblągu na stronie www.wosp-elblag.pl/aukcje znajdziemy mnóstwo ciekawych licytacji, z których warto skorzystać. POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE! 

Wiele ciekawych aukcji! Oto niektóre z nich

Kolacja z senatorem Jerzym Wcisła oraz jego żoną Dorotą

Senator Jerzy Wcisła (Platforma Obywatelska) to jeden z najbardziej aktywnych działaczy politycznych z naszego miasta. Od kiedy zasiadł w ławach senackich jest gorącym obrońcą demokracji i walczy o nie łamanie konstytucji. Również aktywnie walczy o sprawy regionu i nie zapomina o wielu sprawach jakie są potrzebne naszemu miastu i regionowi.

Jeśli chciałbyś podczas kolacji poruszyć jakieś ważne tematy z senatorem lub lepiej go poznać to ta licytacja jest wspaniałą okazją. Cena rośnie z minuty na minutę ale jak widać jest się o co bić!

https://www.wosp-elblag.pl/aukcje/810,zaproszenie-na-kolacje-z-senatorem-jerzym-wcisla

Spotkanie z dietetykiem Nasza Dieta

Na internetową aukcję trafiły dwa vouchery na darmowe spotkanie z dietetykiem w Poradni Nasza Dieta wraz ze szczegółową analizą masy i składu ciała o wartości 80zł!
Zapraszamy do licytacji w szczytnym celu! Cena wywoławcza to 1zł! Jednak już po kilku minutach ta cena stała się nieaktualna. Wszystko przez to, że Polacy coraz częściej zaczynają korzystać z rad i porad dietetyka. Nie ma chyba lepszego momentu by rozpocząć dietę z pomocą dietetyka jeśli przy okazji pomożemy nie tylko sobie ale i innym.

Voucher nie jest imienny dlatego możecie go przekazać także w prezencie komuś bliskiemu! Termin do wykorzystania vouchera do końca maja!

Linki do aukcji poniżej:

https://www.wosp-elblag.pl/aukcje/815,voucher-o-wartosci-80-zlotych-na-spotkanie-z-diete
https://www.wosp-elblag.pl/aukcje/814,voucher-o-wartosci-80-zlotych-na-spotkanie-z-diete

Aleksandra Radomska – Dietetyk
Poradnia dietetyczna „Nasza dieta”
Olsztyn ul. Dąbrowszczaków 39 pok. 303
Elbląg ul. Łowicka 15 (wejście od ul. Ogólnej)
kontakt@nasza-dieta.pl
+48 662 972 682
Więcej informacji znajdziesz na:
www.nasza-dieta.pl
facebook.com/naszadieta/
instagram.com/naszadieta

Rejs na jachcie morskim

Marzysz już o upalnych dniach lata? Oj tak, chyba każdy z nas. Fajną licytacją z całą pewnością będzie więc rejs weekendowy po Zalewie Wiślanym dla dwóch osób.
Jest to rejs na jachcie morskim „Nasza Jutrzenka”. Jacht wypływa z  Suchacza do dowolnego portu nad Zalewem Wiślanym (Krynica Morska, Kąty  Rybackie, Frombork, Tolkmicko). Jacht wraca do Suchacza następnego dnia.  Jeśli ktoś woli, to możliwy jest rejs jednodniowy lub kilkugodzinny.  Transport z Elbląga do Suchacza i z powrotem zapewniamy.

Realizacja w sezonie od maja do października 2019 r. Rezerwacji terminu  należy dokonywać co najmniej z tygodniowym wyprzedzeniem dzwoniąc pod nr telefonu: 500 065 653.

https://www.wosp-elblag.pl/aukcje/779,rejs-na-jachcie-morskim-nasza-jutrzenka-po-zalewie

To tylko wybrane aukcje. Na stronie www.wosp-elblag.pl/aukcje znajdziesz mnóstwo innych ciekawych licytacji. Się Ma!

Red.