luka vision

„Kino dla mam” w elbląskim Kinie Światowid

Lipiec 26, 2018 09:39 19

Przyciszony dźwięk, przygaszone światło, miejsce na wózek i akcesoria dla najmłodszych. W takich warunkach odbędzie się seans z cyklu „Kino dla mam” w elbląskim Kinie Światowid. To projekcja skierowana specjalnie do rodziców małych dzieci – od niemowlaka do przedszkolaka.

- Seanse z filmami dla mam z udziałem dzieci cieszą się popularnością w kinach w całej Polsce. Na prośbę naszych widzów, postanowiliśmy wprowadzić je i u nas – mówi Natalia Piotrowska, kierownik Kina Światowid. – Pierwszy pokaz odbędzie się pilotażowo. Jeżeli będzie cieszył się on zainteresowaniem, zaplanujemy kolejne.

Na pierwsze spotkanie z cyklu KINO DLA MAM Kino Światowid zaprasza 31 lipca (wtorek) o godz. 10:00. W programie film pt. „Jestem taka piękna”.

Ważne! Podczas trwania seansu dzieci pozostają pod opieką rodziców/opiekunów.

Cena biletu: 15 złotych

Oprócz seansu na uczestniczki czekają również niespodzianki, które przygotuje Babska WYSPA oraz Biblioteka Elbląska Filia nr 7/”Cyberiada”.

Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub mailowo pod adresem: kino@swiatowid.elblag.pl.