https://dragondeweloper.pl/

Już w sobotę Grand Prix w Biegach na Orientację

Maj 7, 2019 17:17 40

W najbliższą sobotę, 11 maja, odbędzie się kolejna runda w ramach Grand Prix w Biegach na Orientację. Organizatorami są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu oraz EKO Gryf przy Pułku Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północ – Wschód w Elblągu.

Ósma, a zarazem przedostatnia w tym sezonie, runda Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację, rozegrana zostanie w sobotę 11 maja 2019 r. w Parku Miejskim „Bażantarnia”.

– Na zawody zapraszamy dziewczęta i chłopców ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych , osoby dorosłe, a także całe rodziny – informuje Janusz Pająk z Działu Organizacji Imprez MOSiR.

Zgłoszenia odbywają się drogą mailową pod adresem: kazek14521@onet.pl, bolesaw.czechowski@interia.pl. Zapisy kończą się 9 maja (czwartek) do godziny 12. W zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko, datę urodzenia, kategorię wiekową, nazwę klubu lub szkoły. W wyjątkowych przypadkach zapisy będą przyjmowane w biurze zawodów od 9.30 do 9.45.

W trakcie zawodów wykorzystywany jest elektroniczny system pomiaru czasu Sport-Ident. Udział w zawodach jest bezpłatny. Zalecamy, aby każdego z zawodników posiadał zegarek i kompas (busolę).

Biuro zawodów mieścić się będzie przed wejściem do Restauracji „Myśliwska” w godzinach 9.30-9.45. Start zaplanowano na godz. 10.00.

Spośród uczestników biegów wylosowane będą vouchery na kanapki ufundowane przez właścicieli restauracji „SUBWAY” w Centrum Handlowego Ogrody przy ul. Płk. Dąbka 152.

Więcej informacji o zawodach, wyniki, terminarze, punktację generalną oraz galerie zdjęć, można znaleźć na stronie internetowej MOSiR Elbląg w zakładce Grand Prix Elbląga w Biegach na Orientację.

Tekst i fot. MOSiR