http://klinikapotocki.com

Już w sobotę G. Wierzbicki Body Show

Maj 9, 2019 09:06 10

W tym roku odbędzie się już 3. edycja zawodów sportów sylwetkowych”G.Wierzbicki Body Show”. Impreza na stałe zagościła w kalendarzu wydarzeń kulturalno – sportowych, wprowadzając nowe możliwości dla rozwoju sportów sylwetkowych w kraju i na świecie. Każda kolejna edycja jest coraz ciekawsza i przysparza więcej emocji.

Z każdą edycją widzimy ogromny postęp organizacji imprezy. Ten rok jest szczegóły, gdyż po raz pierwszy na zwycięzców czeka tak wiele atrakcyjnych i wartościowych nagród, czyli:

- 2000 zł w OPEN każdej z kategorii
- Specjalne nagrody finansowe
- Złota biżuteria
- Pobyt w hotelu ze Spa
- Karty podarunkowe
- Markowe kosmetyki!

baner 2

Ponadtodla zwycięzców w każdej z 8 kategorii,będą rozdane kwalifikacje do udziału w:
- Mistrzostwach Europy WPF (8 czerwca, Rzym, Włochy)
- Mistrzostwach Europy IBFF (29 czerwca, Taranto, Włochy)
- Mr.Universe IBFF (30 czerwca, Taranto, Włochy

- Przed nami kolejna edycja imprezy „G.Wierzbicki Body Show”, która już na stałe zagościła w kalendarzu wydarzeń kulturalno – sportowych, wprowadzając nowe możliwości dla rozwoju sportów sylwetkowych w kraju i na świecie. „G.WIERZBICKI BODY SHOW”, to jedyne takie wydarzenie w Polsce! Z racji, iż miejsce jest szczególne, to i impreza zasługuje na miano takowej. Zawody odbywają się w XIII wiecznym kościele, znajdującym się w sercu elbląskiej starówki, który obecnie jest galerią sztuki (Galeria El). Ponieważ miejsce jest wyjątkowe zasługuje również na specjalną oprawę! Dokładamy wszelkich starań, aby po raz kolejny sprawić, byście na scenie czuli się jak gwiazdy i wiedzieli, że wszystko co zostało przygotowane jest dla Was! – zapowiada Grzegorz Wierzbicki, organizator imprezy

Impreza odbędzie się 11 maja, w Galerii Sztuki (Galeria El). Początek o godzinie 17:00. Impreza jest biletowana. Wstęp kosztuje 10-40 zł.