http://www.hotelgiuliana.com

Już w najbliższą niedzielę Regionalne Targi „Ślubne Abc”

Luty 7, 2018 19:13 01

Zaczynasz przygotowania do ślubu? Targi Ślubne to świetna ku temu okazja. Im szybciej zaczniecie tym mniej stresu. Na Targach znajdziecie mnóstwo doświadczonych ekspertów, którzy doradzą w najróżniejszych kwestiach.

Targi Ślubne są świetną okazją by zapoznać się z modą ślubną 2018 roku. Dowiesz się jakie są teraz trendy na makijaże, jak wybrać odpowiednią suknię, jaki garnitur. Obecni na pewno chętnie podzielą się z wami swoją wiedzą organizacyjną. Być może właśnie tutaj wybierzecie zespół, który zagra na waszym weselu.

W programie między innymi:
- Pokazy Sukien Ślubnych,
- Występy zespołów,
- Pokaz trendów na rok 2018 w makijażu i fryzurach ślubnych,
- Pokaz Iluzji zaprezentowany przez MAGO – uczestnika programy MAM TALENT!
- Warsztaty taneczne – pierwszy taniec Młodej Pary

Do zdobycia cenne nagrody! Między innymi garnitur ślubny oraz obrączki.

Co prawda wstęp na targi jest bezpłatny, jednak wolontariusze będą przeprowadzać zbiórkę pieniędzy dla nieuleczalnie chorego Aleksandra. Chłopiec ma prawie 2,5 roku i choruje na bardzo mało spotykaną chorobę genetyczną – PWS (Prader- Willy Syndrom).

Objawia się ona bardzo małym napięciem mięśni i uczuciem ciągłego głodu, przez co prowadzi do szybkiej otyłości. Chłopiec musi być codziennie rehabilitowany i korzystać ze specjalistycznej opieki medycznej.

Organizatorzy zapraszają do hali sportowo-widowiskowej MOSiR w Elblągu przy ul. Grunwaldzkiej 135 w godzinach 11:00-17:00.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/335545873523345/