http://www.abimex.pl/

Już od poniedziałku ferie. Zobacz co przygotowało miasto

Styczeń 17, 2020 10:13 40

Już w poniedziałek 20 stycznia rozpoczynają się ferie zimowe w naszym województwie. Jak co roku elbląski samorząd wraz z miejskimi instytucjami przygotował szeroką ofertę zajęć dla dzieci i młodzieży.

Skorzystać będzie można z półzimowisk. W pierwszym tygodniu 5 dniowe turnusy odbędą się w szkołach nr 21,16, 4,11 oraz szkole sportowej nr3. W MDK czeka bogata oferta zajęć plastycznych, tanecznych, muzycznych, zajęcia z rytmiki, animacji poklatkowej, dziennikarsko-multimedialne, jak i w pracowni modelarskiej. Mos z kolei czeka z zajęciami z karate, judo, lekkiej atletyki, odbędzie się też turniej sprawnościowy i zajęcia na torze „Kalbar”.

Grafika w tle FB Parasol 2.0 (1)
Zajęcia sportowe odbędą się również na hali sportowo widowiskowej. W pierwszym tygodniu, od poniedziałku do piątku w godz. 9-16 odbywać się będą m.in. zajęcia z piłki nożnej, siatkówki, czy judo. W drugim tygodniu, w godz. 9-12, na hali odbywać się będą turnieje, m.in z siatkówki, piłki nożnej i tenisa stołowego. Dzieci będą mogły również skorzystać z wejść na lodowisko, otwarty będzie basen przy ulicy robotniczej, strzelnica.

Swoją ofertę przygotowały również elbląskie instytucje kulturalne. W Muzeum odbędą się zajęcia praktyczne oraz pogadanki. Zajęcia odbędą się również w elbląskich bibliotekach oraz w Galerii El.

Szczegółowe informacje można znaleźć w informatorze (link poniżej) oraz na stronach i w mediach społecznościowych organizatorów.

FERIE W MIEŚCIE – INFORMATOR