http://www.bogatyelblag.pl/dom-pogodnego-seniora-remi-juz-otwarty-trwa-nabor-na-wolne-miejsca,94672.html

Już 15 stycznia kolejny wernisaż Fotki Miesiąca

Styczeń 4, 2019 19:33 37

Potrafią wstać bardzo rano, by złapać wschodzące słońce na gorącym uczynku. Potrafią godzinami stać na mrozie, by uchwycić bezwzględne piękno zimy. Z aparatami nie rozstają się cały rok, bo nigdy nie wiadomo, kiedy powstanie zdjęcie na miarę Fotki Miesiąca. Najciekawsze fotografie czytelników Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl będzie można zobaczyć już 15 stycznia o godz. 18 w CSE Światowid. Zapraszamy na wernisaż i spotkanie z twórcami zdjęć.

Na konkurs Fotka Miesiąca czytelnicy przysłali setki zdjęć. Wśród nich są te, które pokazują piękno Elbląga i regionu, ale też wakacyjne wspomnienia z różnych części świata. Łączy je jedno – pasja ich twórców i chęć zatrzymania w kadrze najciekawszych momentów, najwspanialszych widoków. Na wystawie „Fotka Miesiąca” można obejrzeć blisko 80 zdjęć ponad 20 autorów. Zdjęcia Czytelników Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl jak co roku trafiły też do naszego kalendarza, którego zadaniem jest miesiąc po miesiącu pokazywać uroki naszej Małej Ojczyzny.

baner 2

Wernisaż konkursu „Fotka miesiąca” to niepowtarzalna okazja, by obejrzeć zdjęcia, ale też poznać ich autorów. Dlatego zapraszamy naszych Czytelników na to niezwykłe spotkanie, które pozwala spojrzeć oczami innych na nasze miasto i okolice. Zabierzcie rodziny i znajomych, kolegów i koleżanki, tych którzy lubią robić zdjęcia i tych, którzy z pasja je oglądają. Będzie nam niezmiernie miło was gościć!

Tradycyjnie na wszystkich, którzy przyjdą na wernisaż, będzie czekał pyszny tort. Zapraszamy we wtorek (15 stycznia) o godz.18.00 do Centrum Spotkań Europejskich Światowid przy pl. Króla Kazimierza Jagiellończyka (hol główny). Wstęp bezpłatny.