luka vision

Joga z MOSiR-em w każdy wtorkowy wieczór

Wrzesień 9, 2019 19:07 17

Joga stała się w ostatnich latach niezwykle popularna. Charakter ćwiczeń i przede wszystkim ich efekty sprawiają, że coraz więcej osób wybiera tę formę aktywnego spędzania czasu. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na pierwsze zajęcia jogi w ramach akcji Aktywuj się z MOSiR-em we wtorek o godz. 19.

Vinyasa Yoga jest energetyczną formą jogi, podczas której płynnie przechodzi się między pozycjami. Ważnym elementem jest zsynchronizowanie ruchu z oddechem. Dzięki jodze stajemy się silniejsi i bardziej elastyczni. Ponadto, polepsza się nasza równowaga zarówno psychiczna, jak i fizyczna, zwiększamy także świadomość swojego ciała.

baner 004
– Vinyasa Yoga jest przeznaczona dla wszystkich – mówi Agata Derebecka, instruktorka jogi, która będzie prowadziła te zajęcia w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji. – Każdy ćwiczy według swoich aktualnych możliwości i potrzeb.

Zajęcia z Vinyasy wymagają koncentracji, skupienia na danym momencie, wdechach i wydechach. Dzięki temu system nerwowy uspokaja się, a my lepiej radzimy sobie ze stresem na co dzień.

– Zajęcia będą odbywały się we wtorki o godzinie 19 w sali fitness w budynku krytego lodowiska Helena przy ulicy Karowej 1 – informuje Natalia Szrama, specjalista ds. marketingu i reklamy MOSiR. – Proponujemy zabrać ze sobą maty, choć w razie potrzeby będzie można skorzystać z mat na sali.

Zajęcia poprowadzi Agata Derebecka, certyfikowany międzynarodowy instruktor jogi Hatha/Vinyasa RYT 200h Yoga Alliance. Koszt uczestnictwa w zajęciach Jogi to 10 zł od osoby. Liczba miejsc ograniczona. Bilety można nabywać tuż przed zajęciami w kasie lodowiska. Więcej informacji na stronie MOSiR.