http://luka-finance.pl/

Jeśli jesteś kobietą, która ma wielki apetyt na życie lub szukasz inspiracji i nowej energii – ta impreza jest właśnie dla Ciebie.

Lipiec 29, 2017 12:02 28

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zaprasza w dniach 16 – 17 września br. na wyjątkowe wydarzenie pn. „Silna i niezależna. Kobieta na swoim”. Głównym tematem wszystkich działań, na poważnie i z humorem, będzie szeroko pojęte funkcjonowanie kobiety w świecie. Impreza stanie się także okazją do poznania męskiego punktu widzenia. W jej programie znajdą się wykłady, warsztaty, panele dyskusyjne i spotkania ze specjalistami z zakresu zdrowia i urody, z ekspertami z dziedziny samodoskonalenia, emocjonalności, duchowości czy biznesu. Zaproszeni goście będą udowadniać, że każda kobieta potrafi być przebojowa, pewna siebie i może odnosić sukcesy.

Lista atrakcji, które czekają na uczestniczki „Silna i niezależna. Kobieta na swoim” jest długa. Stale się ona wydłuża i wzbogaca, więc warto już teraz zgłosić swoją obecność w następujących punktach programu:

Show „Jak rozmawiać z chłopem? Jełopem?(16 września, godz. 17:00) – będzie to interaktywne, pełne humoru spotkanie z Grzegorzem Kordkiem, ekspertem w zakresie relacji między kobietami i mężczyznami, psychologiem płci, nazywanym często przez jego pacjentów dr. Szczęście. Grzegorz Kordek opowie o patentach na dobrą komunikację i sposobach na udany związek. Cena biletu – 20 zł.

Panel dyskusyjny „Czy rzucić etat i pójść na swoje?” (16 września, godz. 18:00), podczas którego poruszone zostaną tematy, dotyczące kobiecych rozterek, dotyczących własnego biznesu. Przedstawione zostaną wady i zalety pracy na etacie oraz prowadzenia własnej działalności.Wstęp bezpłatny (wejściówki).

„Tylko 2 minuty, jak skutecznie przygotować siebie do rozmowy czy wystąpienia” – warsztaty z autoprezentacji (16 września, godz. 10:30). Dla wielu z nas publiczna prezentacja czy ważna rozmowa, może okazać się bardzo stresującym zadaniem, dlatego warto poznać metody, które stres ten pozwolą opanować – zachęcają prowadzące warsztaty. – Nauczymy się, w jaki sposób zyskać pewność siebie i jak przygotować ciekawą mowę czy wystąpienie. Koszt udziału – 59 zł, liczba miejsc – 20.

„GRAFIKA sprzedaje, czyli jak tworzyć ciekawe obrazy?” – zajęcia z grafiki komputerowej i marketingu (16 września, godz. 13:00). Uczestniczki tych warsztatów nauczą się podstaw samodzielnego tworzeniagrafik, które później będą mogły wykorzystać w swojej działalności. Koszt udziału – 59 zł, liczba miejsc – 20.

„Zdrowie zaczyna się na talerzu” (17 września, godz. 10:00) w czasiespotkania będzie można się dowiedzieć, co zrobić, aby zacząć lepiej jeść i żyć. Sekrety zdrowej kuchni odkryje Aga Kopczyńska, trenerka zdrowego trybu życia, autorka bloga AgaMaSmaka.pl. Cena biletu – 5 zł.

Warsztaty z samoobrony (16 i 17 września, godz. 15:00) podczas których będzie można nauczyć się podstawowych technik samoobrony, właściwych zachowań w razie niebezpieczeństwa oraz sposobów na kontrolowanie strachu przed ewentualnym atakiem.Koszt udziału – 12 zł, liczba miejsc – 15.

Joga integralna (16 i 17 września, godz. 11:00) specjalne zajęcia integrujące ciało, umysł, emocje i duszę prowadzone przez trenerkę jogi – Martę Brzeską. Koszt udziału – 12 zł, liczba miejsc – 15.

Warsztaty z numerologii (16 września, godz. 16:00), podczas którychprowadząca Joanna Kaszuba, ukaże związek pomiędzy literami imienia i nazwiska, numerologicznym alfabetem, i jego wpływem na nasze życie. Koszt udziału – 15 złotych, liczba miejsc – 50.

„Piękna Ja – inspiracje w drodze do zdrowej i pięknej skóry” (17 września, godz. 12:00) – wykład i warsztaty, podczas których Aleksandra Dąbrowska, inspirować będzie uczestniczki do zmian prowadzących do uzyskania zdrowej skóry, a także lepszego samopoczucia. Wstęp bezpłatny (wejściówki).

Cykl nietuzinkowych warsztatów, paneli i pokazów zakończy koncert, który stanie się przysłowiową „wisienką na torcie” wydarzenia „Silna i niezależna. Kobieta na swoim”. W niedzielę 17 września o godz. 18:00 przed elbląską publicznością wystąpi Anna Maria Jopek wraz z zespołem Kroke. Będzie to spotkanie dwóch niezwykłych światów, wrażliwości i brzmień. Autorska muzyka Anny Marii Jopek oraz Kroke, przywoła wpływy wielu kultur, odwołując się do tradycyjnej muzyki i współczesnej – posługując się nowatorskimi środkami w kształtowaniu formy, i kolorystyki.

Wszelkie dodatkowe informacje pod nr telefonu 55 611 20 59/76 i na www.swiatowid.elblag.pl oraz portalu FB.

Partnerzy imprezy: Biznes Kocha Kobiety, Babska Wyspa – Stefa Pozytywnej Energii, Nu – med, Aga Ma Smaka.pl, Oh!me – magazyn dla kobiet, Piękna Ja!