http://www.bogatyelblag.pl/dom-pogodnego-seniora-remi-juz-otwarty-trwa-nabor-na-wolne-miejsca,94672.html

Jesienna promocja w Shape Clinic

Październik 21, 2019 19:28 22

Dopada się pomału jesienna chandra? Jak sobie z nią poradzić? Na przykład małymi lub większymi przyjemnościami. W tym celu Shape Clinic przygotowała bardzo atrakcyjne jesienne promocje, które pomogą zadbać o twoje zewnętrzne piękno!

Shape Clinic to miejsce stworzone z pasją, by w komfortowy sposób wydobyć naturalne piękno skóry twarzy i ciała, respektując jej naturalne parametry i indywidualne potrzeby.

W klinice dokłada się wszelkich starań, aby świadczone usługi były zawsze na najwyższym poziomie. Używane są kosmetyki tylko ekskluzywnych marek, a sprzęt najnowszej technologii, dostępnej na światowym rynku. Walka o doskonałą sylwetkę i zdrowy, promienny wygląd w tym miejscu jest naprawdę przyjemna!

Można skorzystać z zabiegów wyszczuplających, ujędrniających, odmładzających, terapeutycznych na ciało, z zakresu kosmetologii profesjonalnej i medycyny estetycznej, pozwalającej zwalczyć wiele problemów, takich jak starzenie się skóry, utrata jędrności, stany zapalne oraz przebarwienia czy utrata blasku.

Shape Clinik jako pierwsza w regionie oferuje profesjonalne zabiegi najnowocześniejszej endermologie®Alliance LPG oraz redukuje zwłókniały cellulit falą uderzeniową STORZ MEDICAL, za pomocą najnowocześniejszego sprzętu do bezbolesnego i nieinwazyjnego liftingu skóry – Zaffiro® wzbogacony o peeling, który miał swoją premierę w 2018 roku.

Jesienna promocja:

Tylko w październiku przy zakupie serii ENDERMOLOGIE ALLIANCE LPG otrzymasz dwa dodatkowe zabiegi GRATISlub odbierzesz swój rabat w wysokości -50 % na zabiegi falą akustyczną STORZMEDICAL lub MAXIMUSTriLipo!

Podaruj sobie odrobinę relaksu i wymodeluj swoją sylwetkę jednocześnie.

ShapeClinic
Garbary 14, Elbląg
Telefon: 696 674 764