http://www.nasza-dieta.pl/

Ferie zimowe w Ogrodach! Big Gaming ZONE i spotkanie z Naruciakiem!

Styczeń 20, 2020 20:57 27

Nie masz pomysłu na ferie zimowe? CH Ogrody przygotowało wspaniałą rozrywkę, dla wszystkich, którzy chcą poczuć prawdziwe emocje! W dniach 20-29 stycznia na terenie centrum działać będzie Big Gaming ZONE (Wielka Strefa Gier).

Fani gier będą mogli zmierzyć się i porównać swoje umiejętności w grach konsolowych i planszowych. W środę, 22 stycznia, wśród graczy zagości jeden z najpopularniejszych youtuberów – Naruciak!

baner 2

W dniach 20-29 stycznia CH Ogrody zmieni się w wielką salę gier, w której każdy znajdzie coś dla siebie! Na maniaków grania czekają niezwykłe atrakcje – najpopularniejsze i kultowe gry konsolowe i planszowe, w które będzie można zagrać w następujących strefach tematycznych:

MINECRAFT – dwa stanowiska z możliwością zagrania w trybie kreatywnym, gdzie wszystkie bariery wyobraźni zostaną zniesione

FIFA 20 – dla miłośników piłki nożnej

Strefa gier RETRO – a w niej ponad 50 kultowych gier, w tym: Super Mario, Donkey Kong, Contra III, itd.

Strefa gier PLANSZOWYCH – moderowana przez specjalistę, by poznać zasady
i zachować prawidłowość rozgrywek

Wielka Strefa Gier będzie czynna codziennie, w godzinach pracy centrum, tj. 10.00 – 21.00

Gościem specjalnym będzie znany i lubiany youtuber Naruciak. Naruciak odwiedzi Wielką Strefę Gier w środę 22 stycznia. W godzinach 14.00 – 18.00 będzie można z nim porozmawiać, zagrać oraz zrobić sobie zdjęcie.

Na zmęczonych emocjami czeka strefa chillout.

Serdecznie zapraszamy!