http://luka-finance.pl/

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu i Dzień bez Samochodu w elbląskiej komunikacji miejskiej – 16 – 22 września 2017

Wrzesień 16, 2017 09:15 11

W ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu przygotował konkurs: „Tydzień z elbląską komunikacją miejską”. Konkurs będzie trwał od 16 do 22 września i będzie prowadzony na oficjalnym fanpage’u ZKM w Elblągu.

Codziennie, pomiędzy godziną 7:00 a 15:00 będziemy zadawać jedno pytanie związane z elbląską komunikacją miejską. Pierwsza osoba która polubiła lub polubi (w trakcie trwania konkursu) naszą stronę i udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe zadane w danym dniu, otrzyma bilet 30 – dniowy ważny w strefie miejskiej i podmiejskiej.

Ważne informacje związane z konkursem:

  • podczas trwania konkursu, każdy z uczestników może otrzymać tylko jedną nagrodę;
  • w konkursie mogą brać udział jedynie osoby fizyczne;
  • w konkursie nie mogą brać udziału osoby posiadające fikcyjne konto w serwisie społecznościowym Facebook;
  • w konkursie nie mogą brać udziału instytucje, stowarzyszenia, osoby, które założyły konta w celu prowadzenia różnego rodzaju akcji, hobbystyczne, tematyczne itp.

Pełny tekst regulaminu konkursu – http://zkm.elblag.com.pl/pdf/Regulamin_konkursu%20_Tydzien_z_elblaska_komunikacja_miejska_2017.pdf

Tradycyjnie, 22 września 2017 podczas obchodów Europejskiego Dnia bez Samochodu, ZKM w Elblągu zaprasza wszystkich, na co dzień zmotoryzowanych Elblążan, do skorzystania z komunikacji miejskiej. W tym dniu uprawnieniem do bezpłatnych przejazdów będzie ważny dowód rejestracyjny samochodu. Co ważne – bezpłatna jazda na dowód rejestracyjny dotyczy nie tylko kierowców, ale również członków ich rodzin.

Ponadto, na finał ETZT – 22 września 2017, Spółka Tramwaje Elbląskie wspólnie z ZKM zaprasza na pokład historycznego wagonu Konstal 5N. Tak jak podczas wakacji, historyczny wagon będzie kursował po trasie pętla Saperów – pętla Marymoncka. Wspomniane kursy będą bezpłatne.

Kierunek i godzina odjazdu:

Plac Słowiański – pętla Marymoncka

godz. odjazdów z Placu Słowiańskiego (w kierunku Bażantarni) – ok. 12.00, 14.00, 16.00.
godz. odjazdów z pętli Marymoncka (w kierunku Placu Słowiańskiego) – ok. 12:50, 14:50, 16:50.
Plac Słowiański – pętla Saperów

godz. odjazdów z Placu Słowiańskiego (w kierunku pętli Saperów) – ok. 13.05, 15.05, 17.05.
godz. odjazdu z pętli Saperów (w kierunku Placu Słowiańskiego) – ok. 11:50, 13:50, 15:50.

Michał Górecki
specjalista ds. marketingu
i komunikacji społecznej