http://www.hotelgiuliana.com

Elbląskie Repliki – „Juliusz”

Wrzesień 14, 2018 09:27 54

17 września o godz. 18.00 Kino Światowid zaprasza na pokaz pierwszego filmu w ramach Elbląskich Replik Festiwalu Filmowego w Gdyni. Będzie to pełnometrażowy debiut Aleksandra Pietrzaka „Juliusz” – błyskotliwa komedia twórców „Planety Singli” z Wojciechem Mecwaldowskim w roli głównej.

Tytułowym bohaterem jest uporządkowany nauczyciel plastyki, którego głównym problemem w życiu jest ojciec – nieustająco imprezujący artysta-malarz. Kiedy senior przeżyje drugi zawał serca, a mimo to odmówi zmiany stylu życia, Juliusz będzie musiał znaleźć sposób, by wpłynąć na jego zachowanie. Lekarstwem na bolączki bohatera wydawać się będzie przypadkowo poznana, beztroska lekarz weterynarii – Dorota. Okaże się jednak, że prawdziwe problemy dopiero nadchodzą…

Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres: kino@swiatowid.elblag.pl.