http://luka-finance.pl/

Ekologiczny konkurs dla przedszkolaków!

Marzec 26, 2018 09:33 24

Centrum Handlowe Ogrody zaprasza wszystkie przedszkolaki do udziału w ekologicznym konkursie w ramach akcji Akademia Ogrodów.

Centrum Handlowe Ogrody oraz Zakład Utylizacji Odpadów zapraszają do udziału w konkursie ekologicznym. Przez trzy miesiące grupy przedszkolne, które zgłoszą się do programu będą wdrażać w życie kolejne, ekologiczne projekty. Całość odbywać się będzie poprzez zabawę i jednoczesne rozwijanie kreatywnego myślenia oraz ciekawe zajęcia edukacyjne.

Akademia Ogrodów rozpoczyna się ekolekcją w elbląskim Zakładzie Utylizacji Odpadów, a następnie będzie przebiegać w formie kolejnych wyzwań – od wykonania metrowych kwiatów przez wyhodowanie jak najdłuższego pędu fasoli, opiekę nad roślinami doniczkowymi, zbiórkę elektrośmieci, aż po zgromadzenie jak największej ilości nakrętek.

Prace przedszkolaków będą rywalizowały o głosy mieszkańców Elbląga i okolic również za pośrednictwem profilu na Facebooku:
https://www.facebook.com/centrumhandloweogrody/

Finał konkursu nastąpi 15 czerwca w CH Ogrody. Nagrodami do zdobycia będą, za pierwsze miejsce atestowany domek ogrodowy, a dla laureatów drugiego i trzeciego miejsca – atestowane stojaki do kosza.