arket

Dzień Matki już w najbliższą sobotę 26 maja. Jak umilić dzień naszym mamom

Maj 25, 2018 16:41 54

Matka to kobieta, która dobro dziecka stawia ponad wszystko inne. Swój komfort odstawia na niższą półkę, robi wszystko, co w jej mocy by dziecku niczego nie brakowało, by odebrało jak najlepsze wychowanie, by wyrosło na mądrego i szczęśliwego człowieka. W dniu jej święta nic nie sprawi większej radości niż to, że dziecko pamiętało…i poświeciło swojej mamie czas lub sprezentowało upominek. Tylko co kupić, gdzie pójść, jak sprawić mamie radość?

Jak zawsze przy okazji tego typu świąt specjalne promocje oraz przygotowują różne sklepy czy instytucje. Jednym z pomysłów na pewno jest zabranie mamy na koncert, film bądź spektakl. Ciekawym pomysłem w naszym mieście jest koncert Edyty Geppert w Teatrze im. Aleksandra Sewruka, więcej o tym wydarzeniu możemy przeczytać TUTAJ Czy po prostu pójście na spektakl do teatru. Tu jednak może być już problem z biletami. Specjalne oferty przygotowało również Kino Światowid oraz Multikino. W Kinie Światowid specjalnie dla mam przygotowano projekcję filmu „Tully” na który mogą zabrać swoje dziecko, które w czasie kiedy będzie trwała projekcja będzie mogło wziąć udział w warsztatach filmowych i praktycznych. Więcej o tej propozycji TUTAJ. Multikino zaprasza z kolei na specjalą projekcję filmu „Pozycja Obowiązkowa, więcej TUTAJ

Specjalna strefa upominków dla mam znajdzie się również podczas wydarzenia, jakie odbędzie się na Placu Katedralnym. (więcej Tutaj ) Jeśli nasza Mama jest fanką twórczości takich artystów jak Krzysztof Cugowski bądź zespół Fell, wspólny koncert plus np. dobry obiad czy kolacja na elbląskiej Starówce na pewno będą czymś, co sprawi radość.

Na święto Mam przygotowały się również sklepy. W CH Ogrody promocje przygotowały takie sklepy jak Gatta, gdzie w dniach 24-27 maja obowiązuje specjalna promocja: 20% rabatu na całą nieprzecenioną kolekcję rajstop gładkich. Promocję z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka przygotowało również Vision Express. Czeka tam rabat 30% na wybrane marki oprawek , a okulary dziecięce Play dostępne są już za 1 zł! Do 27 maja 40% rabat na drugą tańszą rzecz czeka również w sklepie Greenpoint. Prezenty czekają również w sklepie Swiss- gdzie do 26 maja przy zakupie każdego zegarka Daisy Dixon, otrzymasz BRANSOLETKĘ W PREZENCIE. Kolejną ciekawą opcję jest wieczór w Spa, gdzie można skorzystać między innymi z ofert Hotelu Elbląg czy Hotelu Młyn.

A co jeśli nie możemy osobiście odwiedzić albo gdzieś zabrać naszej mamy? Wtedy możemy skorzystać np. z poczty kwiatowej dzięki takim stronom jak. Waszakwiaciarnia.ple-kwiaciarz.pl, czy www.wyslijkwiaty.com

A może najlepszym prezentem będzie wspólna kolacja, wyjazd nad morze, spacer po Bażantarni?