http://www.abimex.pl/

Dzień Kobiet w Promyku

Luty 24, 2020 12:20 51

110 lat. Od tylu lat obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet na świecie. W tym szczególnym dniu, jeszcze bardziej niż w inne, dajmy sobie wszystko, co najlepsze. Jedną z takich rzeczy jest ruch, który stosowany regularnie, przekłada się nie tylko na piękną sylwetkę, ale przede wszystkim zdrowie i dobry nastrój. Centrum Tańca „Promyk” ma bardzo przyjemną propozycję dla wszystkich pań.

7 marca, sobotnie popołudnie. Zapominamy o obowiązkach, problemach, czy nawet partnerach i dzieciach. Zakładamy wygodne, niekrępujące ruch stroje, nie martwimy się makijażem i fryzurami. Po prostu jesteśmy tak, jak nam wygodnie.

baner 750
Klimatyczna muzyka, w rytm której ćwiczymy, z pełnymi pozytywnej energii instruktorkami. Do tego smaczny poczęstunek od Molto Bene, rozlosowanie voucherów na zabiegi kosmetyczne, a to wszystko przy sporej dawce śmiechu, o którą zadba specjalny trener… śmiechu! Czego więcej chcieć?

Koszt takiego przyjemnego popołudnia to tylko 15 złotych. Żeby wziąć w nim udział, należy zadzwonić pod numery 55 611-01-30/40 lub 609-977-220,a potem już tylko zaplanować czas tak, żeby dać sobie trochę odskoczni od codzienności.