Dzień chłopaka z CH Ogrody! Na Panie również czekają niespodzianki

Wrzesień 21, 2017 13:33 05

Pewnie jako dziewczyna głowisz się co tym razem kupić swojemu chłopakowi. Zostaw ten problem Centrum Handlowemu Ogrody, które przygotowało dosyć oryginalny pomysł. Najlepsi styliści z salonów męskich zaprezentują swoje usługi tj. szycie na miarę i porady stylizacyjne. Zakupy ze zniżką nawet do -60% na męską garderobę, biżuterię, kosmetyki i strefę gastronomiczną. To jeszcze nie wszystko – zaplanowana jest wystawa samochodów + kilka niespodzianek! Ponadto coś dla kobiet!

W dniach 23-24 września, oprócz szału zakupów, na ten jeden wyjątkowy weekend galeria stanie się multisalonem samochodowym. Nie mając na co dzień czasu zajrzeć do salonu, mężczyźni wreszcie będą mieli okazję zobaczyć samochody, które widzieli w reklamie. Do tego spróbują swoich sił na symulatorze rajdowym, by wygrać bilety do Multikina, kosmetyki od Douglas czy vouchery do Subwaya i Vision Express. Co więcej, obejrzą pokaz autodetalingu na żywo i metamorfozy samochodu, a ciekawi wrażeń spróbują pokonać tor przeszkód w alkogoglach.

Na pokazie zostaną wystawione auta renomowanych firm:

BMG Goworowski autoryzowany dealer Mazda i Mercedes-Benz
HADM Gramatowski autoryzowany dealer Skoda
Gołębiewski autoryzowany dealer Suzuki i Ford
Clinic Car – Studio Pielęgnacji Aut

Również dla kobiet małe co nieco:

W dniach 21-23 września zostanie przygotowana strefa Douglas Beauty Street, podczas której kobiety będą mogły odbyć konsultacje ze specjalistami do spraw pielęgnacji Douglas oraz z ekspertami zapachowymi, którzy pomogą dobrać idealnie pasujące i najpiękniejsze perfumy. Każda klientka będzie mogła skorzystać również z konsultacji ze stylistą fryzur oraz makijażystkami Douglas.

Może warto odejść chociaż raz od standardowych obchodów dnia chłopaka i zabrać chłopaka do Galerii. Wszystko zależy od osobistych upodobań. Jako kobieta sama będziesz wiedziała jaki prezent będzie najlepszy dla twojego mężczyzny.