http://www.zadwornyassistance.pl

Dom Pogodnego Seniora REMI już otwarty – trwa nabór na wolne miejsca

Luty 20, 2020 09:00 33

Problem starości w Polsce nie musi być bólem głowy. Wszystko za sprawą nowo otwartego Domu Pogodnego Seniora w Bogaczewie k. Elbląga. Seniorzy znajdą tam komfortowe warunki do odpoczynku i zostanie im zapewniona profesjonalna całodobowa opieka.

Trwa nabór na wolne miejsca – atrakcyjne położenie

Społeczeństwo polskie się starzeje. Wielu z nas, którzy styknęli się z tym problemem szukając miejsc dla swoich rodziców lub dziadków wie, że największą bolączką w Polsce jest znalezienie domu seniora, który dysponują wolnymi miejscami dla naszych najbliższych. Poza wolnymi miejscami chcemy jednocześnie by było to też miejsce z komfortowymi warunkami dla naszych najbliższych. Na całe szczęście widać poprawę w tym zakresie i powstają nowe ośrodki, które świadczą właśnie takie usługi.

Takim Domem Seniora, które spełnia powyższe warunki z całą pewnością jest Dom Pogodnego Seniora w Bogaczewie k. Elbląga. Jego niewątpliwym plusem jest lokalizacja. Obiekt położony jest koło trasy szybkiego ruchu S7 co umożliwia komfortowy dojazd dla odwiedzających zarówno z Elbląga, Trójmiasta jak i innych miejscowości z woj. warmińsko- mazurskiego.

Mimo bliskości S7 sam ośrodek położony jest w cichej niewielkiej miejscowości Bogaczewo. Położenie i ulokowanie obiektu umożliwia bezstresowe i komfortowe spędzanie czasu na świeżym powietrzu.Cały obiekt mieszkalny nie posiada barier architektonicznych, a w części rekreacyjno-rechabilitacyjnej (wyposażonej w basen, saunę, łaźnię parową, jacuzzi, groty solne oraz gabinety do masażu i rehabilitacji) dostęp ułatwiony jest poprzez zamontowane windy co pozwoli każdemu seniorowi na komfortowy dostęp do strefy relaksu.

Na zewnątrz znajduje się ogród z alejkami do spacerów, ławeczkami i stolikami

Profesjonalna kadra, szereg aktywności i atrakcji dla pensjonariuszy

W Domu Pogodnego Seniora dostępne są pokoje 1 i 2-osobowe. W każdym z nich znajduje się łazienka, z pełnym węzłem sanitarnym i elementy ułatwiające korzystanie z łazienek (pochwyty i siedzonka pod prysznicami). Dodatkowo zamontowana jest instalacja TV oraz instalacja przywoławcza.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w gastronomi zapewniamy całodzienne wyżywienie z uwzględnieniem indywidualnych diet. W ciągu dnia seniorzy mają nieograniczony dostęp do różnych przekąsek, owoców i napoi.

Dom Pogodnego Seniora stawia też na szereg atrakcji. Oto niektóre z nich:

- ogródek z alejkami do spacerów, z ławeczkami i stolikami

- wieczorki integracyjne

- wycieczki (minimum 1 w miesiącu)

- zajęcia aktywizacyjne dla osób starszych w celu usprawnienia fizycznego oraz zajęcia intelektualne (gry i zabawy)

- muzykoterapia

- możliwość uprawiania własnego ogródka (od wiosny 2019)

- staw wędkarski (od wiosny 2019)

- sala telewizyjna

- dostęp do aktualnej prasy

oraz wiele innych

Wiemy jak ważna dla wielu seniorów jest wiara. Dlatego specjalnie dla naszych pensjonariuszy zadbaliśmy również o tą sprawę. W naszym obiekcie znajduje się Kaplica gdzie odbywa się posługa duszpasterska w niedzielę oraz święta.

Kontakt w sprawie naboru i wniosków:

Dom Pogodnego Seniora REMI

Telefon: 691 844 836

E-mail: kontakt@pogodnysenior.com.pl

Strona www: www.pogodnysenior.com.pl

Adres: Bogaczewo 17c, 82-310 Elbląg

—-Reklama—