https://multikino.pl/wydarzenia/sport/liga-mistrzow-uefa-na-wielkim-ekranie

„Dary Anioła: Miasto kości” już w środę w Multikinie!

Sierpień 19, 2013 07:07 33

Już w środę 21 sierpnia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć film fantasy „Dary Anioła: Miasto kości”. „Dary Anioła: Miasto kości” to ekranizacja światowego bestsellera, będącego pierwszą częścią serii sprzedanej w Polsce w ilości ponad 100 tysięcy egzemplarzy.

Już 21 sierpnia otwórz wrota do innego świata… Na widzów czeka współczesny Nowy Jork i zwyczajna na pozór nastolatka Clary Fray. Główna bohaterka pewnego dnia przypadkiem odkrywa, że należy do niezwykłej kasty Nocnych Łowców, pół aniołów, którzy toczą odwieczną walkę w obronie naszego świata przed atakami demonów. Wkrótce w tajemniczych okolicznościach znika matka dziewczyny. Clary przyłącza się do grupy Nocnych Łowców i wkracza do alternatywnego podziemnego świata, zamieszkałego przez wampiry, wilkołaki, wiedźmy, wróżki i demony. Obdarzona wyjątkowym darem dziewczyna będzie musiała stanąć do walki nie tylko o życie matki, ale o bezpieczeństwo ludzkiej rasy, która żyje w nieświadomości nadciągającego zagrożenia…

Bilety na pierwsze pokazy już dziś można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

O filmie „Dary Anioła: Miasto kości”

Reżyseria: Harald Zwart
Scenariusz: Jessica Postigo, I. Marlene King
Obsada:
Lily Collins – Clary Fray
Jamie Campbell Bower – Jace Wayland
Lena Headey – Jocelyn Fray
Jonathan Rhys Meyers – Valentine Morgenstern
Valentine Morgenstern – Jonathan Rhys Meyers
Jemima West – Isabelle Lightwood
Robert Sheehan – Simon Lewis
Kevin Durand – Emil Pangborn
Robert Maillet – Samuel Blackwell