http://www.hotelgiuliana.com

Czesław Mozil zaśpiewa w Mjazzdze

Maj 16, 2018 18:39 16

Dwukrotny zdobywca platynowej płyty i raz złotej zaśpiewa w elbląskim pubie Mjazzga. Czesław Mozil wraz z trzema innymi muzykami zabierze obecnych w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy Już teraz możemy kupić bilety na koncert, który odbędzie się 8 czerwca.

Czesław Mozil ukończył Duńską Królewską Akademię Muzyczną. Chociaż z początku nie wiązał swojej kariery z muzyką, to losy tak się potoczyły, że stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób. Muzycznie zaczynał z grupą rockową Tesco Value, z którą nagrał dwie płyty.

W kwietniu 2016 roku otrzymał Nagrodę Polonicus za wyjątkowy wkład w szerzenie kultury polskiej w Europie. W październiku tego samego roku zagrał tytułową rolę w filmie pt.Szkoła uwodzenia Czesława M. Obecnie widujemy Mozila, chociażby w roli jurora telewizyjnych show muzycznych.

Koncert odbędzie się w składzie:

Czesław Mozil
Martin Bennebo
Hans Find Moller
Troels Drasbeck

Muzycy zabiorą swoich słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy, używając przy tym szerokiej gamy instrumentów.

Koncert odbędzie się 8 czerwca, w pubie Mjazzga przy ul. Kowalskiej 1-2C.

Godzina 20:00-23:00.

Bilety :
55 zł przedsprzedaż
65 zł w dniu koncertu.
Do kupienia w klubie od 11.04 , oraz na www.kupbilecik.pl