http://maradbudownictwo.pl/

Co założyć na ostatni, a zarazem najważniejszy wieczór tego roku?

Grudzień 20, 2017 14:00 12

Przed nami Sylwester i znów pojawia się pytanie – co mam na siebie włożyć? Jeżeli zawsze lubisz być na topie, to warto zapoznać się z kilkoma poniższymi trendami tego sezonu. Jeśli chcesz być ponadczasowa, to wybierasz coś, co się błyszczy, ma cekiny, brokat, koronkę…tego typu kreacje zawsze są aktualne i ponadczasowe.

Każda z Pań chce zrobić tego wieczoru duże wrażenie i zebrać wiele komplementów. Mówiąc w skrócie, sukienki powinny być wyraziste, metaliczne, z odkrytymi plecami. Do mody powróciły także sukienki z cekinami udającymi rybie łyski i koronkami.

Najlepsza kreacja to sukienka, w której można wyglądać elegancko i kobieco.

Jeżeli nie przepadasz za sukienkami albo chcesz ubrać coś innego, to świetnym wyborem będzie efektowny kombinezon połączony ze szpilkami.

Równie dobrze prezentuje się błyszcząca spódnica z efektowną bluzką i marynarka, oczywiście do tego szpilki.

Do tego oprawa, czyli zadbane, pięknie zrobione paznokcie, dopasowana biżuteria, piękna fryzura i możesz iść z poczuciem kobiecości na świetną zabawę.

Pamiętaj o wcześniejszej rezerwacji miejsc w salonie kosmetycznym i fryzjerskim!

Łatwe, a zarazem finezyjne upięcia wraz z instrukcjami wykonania oferuje serwis styl.fm. Natomiast informacji o trendach w makijażu wieczorowym dostarczy wizaz.pl.

Kilka inspiracji manicurowych:

http://feszyn.com/paznokcie-na-sylwestra/

http://vous.pl/moda/manicure-new-year-2017-biale-paznokcie-na-sylwestra-srebrne/pin/26199/

Strony na których znajdziemy piękne kreacje:

https://lamoda.pl/katalog/tag-sukienki-na-sylwestra

http://najlepszesukienki.pl/c/sukienki-na-sylwestra/

https://www.zalando.pl/sukienki-sylwestrowe/

https://allani.pl/wyszukaj/sukienki-na-sylwestra

W przypadku mężczyzn sprawa wygląda o wiele prościej. Wystarczy, że mężczyzna założy połyskujący garnitur, najlepiej inny niż czarny – by się lepiej wyróżniać. Niezbędnym dodatkiem jest rzucający się w oczy, połyskujący krawat lub mucha, wypastowane i wypolerowane, eleganckie buty (można sobie pozwolić śmiało na niebanalne sznurówki). Z biżuterii np. srebrny albo mieniący się w złotych odcieniach zegarek, spinki do koszuli i od razu wiadomo, że to ubiór na specjalną okazję.