http://klinikapotocki.com

Chcielibyście wyjść gdzieś w piątkowy wieczór a nie macie co zrobić z dziećmi? Przedszkole Mały Europejczyk przychodzi z pomocą!

Lipiec 11, 2019 16:19 00

Już jutro piątek, początek weekendu. Chcielibyście jako rodzice odpocząć po całym tygodniu pracy, wyjść ze znajomymi na imprezę, do kina, a może spędzić wspólnie romantyczny wieczór? Jedynym problemem jest to, że nie masz co zrobić ze swoimi pociechami? Z pomocą przychodzi przedszkole Mały Europejczyk? Od godziny 17:00 rozpoczyna się Pidżama Party – nie musisz martwić się o swoje dzieci aż do sobotniego południa!

Pidżama Party cieszy się dużym zainteresowaniem

Dla dzieci świetna zabawa a dla rodziców „wolny, imprezowy piątek” bez pociech i spokojny sobotni poranek. To możliwe dzięki Przedszkolu Mały Europejczyk w Elblągu, które cyklicznie organizuje tę imprezę dla dzieci.

Pidżama Party staje się coraz bardziej popularna, dzieci nie mogą się doczekać piątkowej ‘imprezy’.

Najbliższa impreza odbędzie się w ten piątek – 12 lipca

W Pidżama Party mogą brać dzieci w wieku od 2 do 10 lat z całego Elbląga i okolic. Dzieci na „Pidżama Party” można przywieźć do placówki już o godz. 16.00. Przedszkolaki spędzają piątkową noc w przedszkolu pod fachową opieką nauczycieli przedszkola.

W tym czasie rodzice mogą zaplanować sobie piątkowy wieczór i dłuższy odpoczynek w sobotę, ponieważ odbiór dzieci następuje w sobotę do godz. 13.00. Można się więc wyspać.

Jak wygląda Pidżama Party w Przedszkolu Mały Europejczyk?
Piątkowe popołudnie rozpoczyna się zabawami i dyskoteką. Na kolację jest pizza i inne smakowite przekąski. Po tym zaś następuje „kino w przedszkolu” czyli nocny maraton bajek. Dzieci spędzają noc w przedszkolu. Rano otrzymują pożywne śniadanie i bawią się dalej. Jeśli pogoda na to pozwala korzystają z możliwości jakie daje olbrzymi, świetnie wyposażony plac zabaw (2000 m2) – w lato zaś dzieci bawią się w dwóch basenach z podgrzewaną wodą.

Pidżama Party w Przedszkolu Mały Europejczyk:
- Początek o godzinie 17:00
- szalone zabawy na placu zabaw – guma, podchody, berek, wieczorna kąpiel w basenach – nie ma czasu na nudę!
- Mini Disco wraz z przekąskami – godz. 19:00
- Dzieci, przynoszą ze sobą kołderkę z poduszką, materac oraz piżamkę
- Kolacja w formie pizzy godz. 20:00
- Początek nocnego seansu godz. 21:00
- Śniadanko w sobotę o godz. 8:00
- Gry i zabawy ( na świeżym powietrzu, jeżeli dopisze nam pogoda) godz. 11:00-13:00
- Odbiór dzieci w sobotę do godz. 13:00

Koszt to tylko 100 zł za dziecko. Aby zarezerwować miejsce zadzwoń: 515 406 883.

Więcej TUTAJ