CH Ogrody: Dzień Dziecka z Biedronką i Czarnym Kotem

Czerwiec 16, 2018 16:33 21

Centrum Handlowe Ogrody zaprasza 3 czerwca w godz. 12.00-18.00 na wyjątkowy Dzień Dziecka z bohaterami serialu Biedronka i Czarny Kot. Uczestnicy zabawy będą mieli okazję zrobi sobie zdjęcia z ulubionymi bohaterami oraz skorzysta z wielu innych atrakcji z nagrodami.

W niedzielę, 3 czerwca, od godziny 12.00 w Centrum Handlowym Ogrody rozpocznie się zabawa w strefie bohaterów bajki Biedronka i Czarny Kot.

Na najmłodszych klientów galerii czeka szereg atrakcji. Wielbiciele serialu będą mogli zrobić sobie zdjęcie ze swoimi ulubionymi postaciami. W strefie warsztatów plastycznych każdy będzie mógł samodzielnie przygotować maskę wybranej postaci – Biedronki lub Kota. Biorąc udział w mega grze będzie można zdobyć nagrodę. 12 pól to 12 postaci, a każda oznacza inne zadanie dla uczestnika. Wygrywa każdy, kto ukończy zabawę.

Dodatkową rozrywką dla najmłodszych będzie minikino, w którym na wygodnych poduchach dzieci będą mogły obejrzeć ulubione odcinki popularnego serialu. W strefie malucha czekać będą tematyczne kolorowanki oraz malowanie buziek, a na miniplacu zabaw – klocki XXL i namioty do zabawy. Ponadto na scenie przeprowadzane będą minikonkursy z nagrodami.

Spotkanie z Biedronką i Czarnym Kotem potrwa do godziny 18.00.

Z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka najemcy CH Ogrody przygotowali specjalne promocje:

- Kawiarnia Grycan zaprasza 1 czerwca na kulkę lodów za 1 zł – promocja dotyczy lodów sprzedawanych na wynos w kubeczkach lub wafelkach.

- Restauracja North Fish przygotowała na 1 czerwca promocję „ciastko brownie lub granola za 1 gr do obiadu”. Tego dnia w promocyjnej cenie dostępny będzie również zestaw mintaj + frytki za 9,95 zł.

- Salon Reseved oferuje w Dzień Dziecka -30% zniżki na wybrane modele dziecięce.

- Coccodrillo zaprasza na promocję -25% na zakupy powyżej 150 zł w dn. 25.05 – 3.06.2018.

- Multikino przygotowało długi Dzień Dziecka – zaprasza na seanse całe rodziny w ramach akcji RODZINA DO KINA z Megakartą Rodzinną, z którą każdy płaci za bilet tyle co dziecko. W dn. 31.05-3.06 kino poleca seanse: Bella i Sebastian 3, Wyszczekani, Futrzaki ruszają na ratunek i Han Solo.

- SWISS – od 26 maja do 1 czerwca przy zakupie zegarka Ice-Watch, piłka w prezencie.

- W niedzielę, 3 czerwca, wszystkie sklepy CH Ogrody będą otwarte, w kolejne – 10 i 17 czerwca – centrum zaprasza do do klubu Just Gym (czynny 24h), Multikina (godz. 9.00–22.15) oraz restauracji, sal zabaw: Kinderplaneta i Fun Park oraz do salonu prasowego Kolporter – w godz. 10.00–20.00.