http://www.bogatyelblag.pl/dom-pogodnego-seniora-remi-juz-otwarty-trwa-nabor-na-wolne-miejsca,94672.html

Artykuły

Dzień Otwarty z okazji Światowego Dnia Krwi Pępowinowej

Dzień Otwarty z okazji Światowego Dnia Krwi Pępowinowej

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu przyłącza się do obchodzonych 15 listopada Światowych Obchodów Krwi Pępowinowej.

Listopad 14, 2019 12:28

Dziś zakładamy spódnice!

Dziś zakładamy spódnice!

30 października to światowy Dzień Spódnicy. Jeszcze paręnaście lat temu było nie do pomyślenia, żeby kobiety chodziły w innej części garderoby jak spódnica czy sukienka. Natomiast obecnie rzadko kiedy możemy zobaczyć kobietę w czymś innym niż spodnie… chociaż niedawna moda skłaniała do noszenia obcisłych spódnic np. z trampkami. Czy twoim zdaniem kobiety powinny częściej eksponować […]

Październik 30, 2019 11:13

1000 bonów na zakupy w Ogrodach

1000 bonów na zakupy w Ogrodach

27 października w centrum handlowym Ogrody w Elblągu odbędzie się specjalna edycja akcji „Bony za paragony”. To stałe wydarzenie w centrum odbywające się w każdą ostatnią, czyli handlową, niedzielę miesiąca. Tym razem na klientów będzie czekać aż 1000 bonów do wydania na zakupy. Dodatkowo będzie można skorzystać z bezpłatnych porad stylistki oraz zarejestrować się na […]

Październik 23, 2019 12:30

Mammografia podczas Marszu Zdrowia

Mammografia podczas Marszu Zdrowia

Czy urodziłaś się w latach 1950-1969? Zbadaj się i zyskaj spokój! Zachęć do badania bliskie osoby w podobnym wieku. LUX MED oraz Elbląskie Stowarzyszenie Amazonek zaprasza Panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ.

Październik 6, 2019 09:50

Weekend z rabatami w Ogrodach

Weekend z rabatami w Ogrodach

Ostatni weekend września to doskonała okazja, żeby zrobić tańsze zakupy w centrum handlowym Ogrody. Na klientów czeka mnóstwo rabatów w ramach akcji Stylowe Zakupy, a w niedzielę handlową 29 września będzie można odbierać bony na zakupy oraz skorzystać z bezpłatnych porad stylistki.

Wrzesień 26, 2019 09:27

Rewolucja w Mammografii. Do Elbląga trafił najnowocześniejszy w kraju sprzęt do diagnostyki nowotworów piersi

Rewolucja w Mammografii. Do Elbląga trafił najnowocześniejszy w kraju sprzęt  do diagnostyki nowotworów piersi

Od września pacjentki Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu mogą korzystać z jednego z kilku zaledwie w Polsce tak nowoczesnych mammografów firmy Siemens. Nowy cyfrowy „Mammomat Revelation” umożliwia wykonanie dużo bardziej precyzyjnej mammografii – w znacznie bardziej komfortowy dla pacjentki sposób. Dodatkowe funkcje aparatu pozwalają na przeprowadzenie także pogłębionej diagnostyki piersi m.in. biopsji.

Wrzesień 17, 2019 13:23