http://luka-finance.pl/

Najnowsze oferty, promocje

Weekend z rabatami w Ogrodach

Weekend z rabatami w Ogrodach

Ostatni weekend września to doskonała okazja, żeby zrobić tańsze zakupy w centrum handlowym Ogrody. Na klientów czeka mnóstwo rabatów w ramach akcji Stylowe Zakupy, a w niedzielę handlową 29 września będzie można odbierać bony na zakupy oraz skorzystać z bezpłatnych porad stylistki.

Wrzesień 26, 2019 09:27

KONKURS: Film na podstawie powieści Marii Semple! – „Gdzie jesteś, Bernadette?” premierowo 20 sieprnia w ramach cyklu „Kino na Obcasach” Wygraj bilety!

KONKURS: Film na podstawie powieści Marii Semple! – „Gdzie jesteś, Bernadette?” premierowo 20 sieprnia w ramach cyklu  „Kino na Obcasach” Wygraj bilety!

Nowy film Richarda Linklatera – reżysera, który rozumie i lubi ludzi – z wybitną rolą Kate Blanchett. „Gdzie jesteś, Bernadette?” premierowo 23 lipca w Multikinie. My przy tej okazji mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Sierpień 18, 2019 14:21

Wiosenne trendy w Ogrodach – wywiad ze stylistką

Wiosenne trendy w Ogrodach – wywiad ze stylistką

Już 31 marca kolejna niedziela pod hasłem „DZIEJE SIĘ!” w Ogrodach. Do galerii wraca Pogotowie Modowe, a dzięki Bonom za paragony i Weekendowi zniżek klienci będą mogli zrobić tańsze zakupy.

Marzec 26, 2019 12:34

Już dzisiaj przygotuj się do Walentynek!

Już dzisiaj przygotuj się do Walentynek!

Już niedługo święto Zakochanych. To szczególny dzień, który przypomina o tym, co powinno być w naszym życiu najważniejsze. Bez względu na to ile masz lat, ile czasu już jesteś w związku małżeńskim czy może twoja miłość dopiero się rozwija spraw, żeby ten dzień był wyjątkowy. W związku z tym dniem czeka na nas wiele propozycji […]

Luty 9, 2019 14:52

Karnawał rozpoczęty. Zadbaj o swoją fryzurę w promocyjnej cenie

Karnawał rozpoczęty. Zadbaj o swoją fryzurę w promocyjnej cenie

Karnawał rozpoczął się tradycyjnie w Święto Trzech Króli, czyli 6 stycznia. Post zaczynamy 5 marca tak więc mamy aż 59 dni na zabawę. Czy pan, czy pani- każdy chce się dobrze prezentować na karnawałowej zabawie. Poniżej przedstawiamy ciekawe oferty.

Styczeń 17, 2019 21:20

Pokaz makijażu dla seniorek

Pokaz makijażu dla seniorek

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza panie po 60 roku życia na bezpłatny pokaz makijażu.

Listopad 29, 2018 14:36