http://www.nasza-dieta.pl/

Artykuły

Mammografia podczas Marszu Zdrowia

Mammografia podczas Marszu Zdrowia

Czy urodziłaś się w latach 1950-1969? Zbadaj się i zyskaj spokój! Zachęć do badania bliskie osoby w podobnym wieku. LUX MED oraz Elbląskie Stowarzyszenie Amazonek zaprasza Panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ.

Październik 6, 2019 09:50

Weekend z rabatami w Ogrodach

Weekend z rabatami w Ogrodach

Ostatni weekend września to doskonała okazja, żeby zrobić tańsze zakupy w centrum handlowym Ogrody. Na klientów czeka mnóstwo rabatów w ramach akcji Stylowe Zakupy, a w niedzielę handlową 29 września będzie można odbierać bony na zakupy oraz skorzystać z bezpłatnych porad stylistki.

Wrzesień 26, 2019 09:27

Rewolucja w Mammografii. Do Elbląga trafił najnowocześniejszy w kraju sprzęt do diagnostyki nowotworów piersi

Rewolucja w Mammografii. Do Elbląga trafił najnowocześniejszy w kraju sprzęt  do diagnostyki nowotworów piersi

Od września pacjentki Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu mogą korzystać z jednego z kilku zaledwie w Polsce tak nowoczesnych mammografów firmy Siemens. Nowy cyfrowy „Mammomat Revelation” umożliwia wykonanie dużo bardziej precyzyjnej mammografii – w znacznie bardziej komfortowy dla pacjentki sposób. Dodatkowe funkcje aparatu pozwalają na przeprowadzenie także pogłębionej diagnostyki piersi m.in. biopsji.

Wrzesień 17, 2019 13:23

KONKURS: A co kryje twój telefon?! – „(nie)znajomi” przedpremierowo 19 września w ramach cyklu „Kino na Obcasach” – Wygraj bilety

KONKURS: A co kryje twój telefon?! – „(nie)znajomi” przedpremierowo  19 września w ramach cyklu „Kino na Obcasach” – Wygraj bilety

(Nie)znajomi” to wzruszający i zabawny film o miłościach, inspirowany hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie. Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. „(Nie)znajomi” przedpremierowo . My przy tej okazji mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie.  Jak zdobyć bilety? Zasady oczywiście są jak zawsze proste. Wystarczy wysłać maila na adres […]

Wrzesień 17, 2019 09:46

Większa oferta dla rodzin w Ogrodach

Większa oferta dla rodzin w Ogrodach

Pod koniec sierpnia w centrum handlowym Ogrody otworzył się salon 5.10.15 – popularny sklep z ubraniami dla dzieci od urodzenia do 12 lat. Tym samym Ogrody stały się miejscem z jeszcze bardziej atrakcyjną ofertą dla rodzin.

Wrzesień 3, 2019 13:54

Profilaktyka podczas Elbląskiego Święta Chleba

Profilaktyka podczas Elbląskiego Święta Chleba

Zachęcamy elblążanki do wykonania bezpłatnych badań mammograficznych. Podczas Elbląskiego Święta Chleba na Starym Mieście stanie mammobus, w którym panie będą mogły skorzystać z badania. W specjalnie przygotowanym stanowisku pracownicy Narodowego Funduszu Zdrowia udzielać będą również informacji o profilaktyce zdrowotnej, programach realizowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia czy prawach pacjenta.

Sierpień 26, 2019 01:02