http://luka-finance.pl/

Artykuły

Seniorze już jutro wybierz Kierunek Zdrowie

Seniorze już jutro wybierz Kierunek Zdrowie

Już jutro odbędzie się ostatnie spotkanie w ramach  jesiennej edycji kampanii prozdrowotnej dla seniorów pn. „Kierunek: Zdrowie”.  Hasło jutrzejszych zajęć brzmi „5 kroków do piękna”.

Grudzień 17, 2019 18:06

„Jak poślubić milionera” premierowo 5 grudnia w ramach cyklu „Kino na Obcasach”

„Jak poślubić milionera” premierowo  5 grudnia w ramach cyklu „Kino na Obcasach”

„Jak poślubić milionera” to komedia romantyczna z Małgorzatą Sochą w roli głównej. Już 5 grudnia o godzinie 19.00 w ramach cyklu „Kino na Obcasach” produkcję będzie można zobaczyć na wielkim ekranie Multikina.

Grudzień 3, 2019 07:53

Bony za zakupy w Ogrodach

Bony za zakupy w Ogrodach

24 listopada w centrum handlowym Ogrody w Elblągu odbędzie się kolejne wydanie comiesięcznej akcji „Bony za paragony”. To stałe wydarzenie odbywające się w centrum w każdą ostatnią, czyli handlową, niedzielę miesiąca. W listopadzie akcji towarzyszyć będzie męskie wydanie „Pogotowia modowego”, czyli zakupów ze stylistką.

Listopad 20, 2019 22:34

Dzień Otwarty z okazji Światowego Dnia Krwi Pępowinowej

Dzień Otwarty z okazji Światowego Dnia Krwi Pępowinowej

Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu przyłącza się do obchodzonych 15 listopada Światowych Obchodów Krwi Pępowinowej.

Listopad 14, 2019 12:28

Dziś zakładamy spódnice!

Dziś zakładamy spódnice!

30 października to światowy Dzień Spódnicy. Jeszcze paręnaście lat temu było nie do pomyślenia, żeby kobiety chodziły w innej części garderoby jak spódnica czy sukienka. Natomiast obecnie rzadko kiedy możemy zobaczyć kobietę w czymś innym niż spodnie… chociaż niedawna moda skłaniała do noszenia obcisłych spódnic np. z trampkami. Czy twoim zdaniem kobiety powinny częściej eksponować […]

Październik 30, 2019 11:13

1000 bonów na zakupy w Ogrodach

1000 bonów na zakupy w Ogrodach

27 października w centrum handlowym Ogrody w Elblągu odbędzie się specjalna edycja akcji „Bony za paragony”. To stałe wydarzenie w centrum odbywające się w każdą ostatnią, czyli handlową, niedzielę miesiąca. Tym razem na klientów będzie czekać aż 1000 bonów do wydania na zakupy. Dodatkowo będzie można skorzystać z bezpłatnych porad stylistki oraz zarejestrować się na […]

Październik 23, 2019 12:30