http://luka-finance.pl/

Artykuły

Cisza wyborcza trwa!

Cisza wyborcza trwa!

Wszystko zostało powiedziane, napisane, wykrzyczane! Czas na zebranie myśli i podjęcie słusznej decyzji w niedzielny dzień. Niech wygra lepszy! Redakcja www.bogatyelblag.pl

Październik 20, 2018 00:01

Ty też możesz mieć wymarzony ślub – zadbaj o każdy szczegół

Ty też możesz mieć wymarzony ślub – zadbaj o każdy szczegół

Ślub i wesele to wydarzenia, o których marzy prawie każda kobieta, a może w skryciu i każdy mężczyzna. Nieodłącznym elementem tych pięknych chwil jest dekoracja, która dla każdego ma inne znaczenie. Dla jednych ważna jest delikatność i naturalność, dla innych szyk i elegancja, a jeszcze dla innych powrót do minionych epok. Ważne jest, aby wybierając […]

Październik 16, 2018 08:00

Zajęcia z fizjoterapeutką Elżbietą Szarko

Zajęcia z fizjoterapeutką Elżbietą Szarko

Jeśli niedawno urodziło Ci się dziecko, zapraszamy do filii nr 5 „Kostka” Biblioteki Elbląskiej na zajęcia w ramach cyklu „Wyspa malucha” z fizjoterapeutką Elżbietą Szarko, które odbędą się w piątek, 12 października (początek o godz. 15.00). Na zajęcia obowiązują zapisy!

Październik 8, 2018 12:16

Modowe powitanie jesieni w Ogrodach

Modowe powitanie jesieni w Ogrodach

Lato za nami, do sklepów trafiają jesienne kolekcje ubrań i dodatków. Aby uatrakcyjnić zakupy, CH Ogrody przygotowuje specjalne akcje promocyjne. W ostatni weekend września będzie można skorzystać z porad stylistki, otrzymać bony do wykorzystania w centrum oraz zdobyć kupony zniżkowe.

Wrzesień 26, 2018 08:23

Warsztaty dla „Cybermam”

Warsztaty dla „Cybermam”

Filia nr 7 „Cyberiada” zaprasza na kolejne spotkanie klubu dyskusyjnego „Cybermamy”, które odbędzie się w czwartek, 27 września o 11.30. Warsztat pt. „Rozwój w Rytmie Mamy – efektywność w życiu zawodowym i osobistym” poprowadzi Joanna Szarmach. Wstęp wolny.

Wrzesień 25, 2018 16:11

Moda nie jest wyspą

Moda nie jest wyspą

„Moda odpowiada na trendy, na sztukę, muzykę, a nawet na politykę” – Ana Pelicana, stylistka Centrum Handlowego Ogrody, opowiada o modowych postępach Polaków, o odwadze i o must have tego sezonu.

Wrzesień 13, 2018 13:52